COCO DE MER - LEATHER FLOGGER BROWN
  • COCO DE MER - LEATHER FLOGGER BROWN
  • COCO DE MER - LEATHER FLOGGER BROWN
  • COCO DE MER - LEATHER FLOGGER BROWN
  • COCO DE MER - LEATHER FLOGGER BROWN

  COCO DE MER - NAHAST PIITS PRUUN

  COCO DE MER

  119,95 €
  Kogus
  Läbi müüdud

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  COCO DE MER - NAHAST HARALINE PIITS PRUUN

  Avastage oma erootilisi vajadusi ja rahuldage oma BDSM ihad selle luksusliku suure haralise piitsaga. Meisterlikult loodud parimast nahast ja kõrgekvaliteetsest seemisnahast, pakub see mitmekülgne haraline piits teile suurepärast võimalust S&M seiklusteks.

  Õrrita oma alama õrna nahka nende seemisnahast haradega, võta hoogu ja löö teda üle kogu keha, et pakkuda kogu keha läbivaid surinaid.
  Randmepaelaga jäik käepide võimaldab sul piitsa kindlalt käes hoida, et pakkuda täpseid lööke ja optimaalset naudingut.

  Sa jumaldad seda laksu andmise repertuaari, mis koosneb erinevatest tehnikatest ja sensatsioonidest, mida sa suudad oma partnerile pakkuda. Selle sügav šokolaaditoon ja täispuidust käepide suurendavad selle piitsa ilu ja erootilisust, et iga su meel oleks rahuldatud.

  Selle haralise piitsaga on kaasas ka suletav kott, ning piits kannab käepidemel Coco de Mer'i logo. Piitsaga on kaasas ka juhised, et su truu laksuti püsiks kogu elu.

  Coco de Mer'i luksuslike bondage esemete kollektsioon, pakub nii visuaalseid kui ka käega katsutavaid rõõme, mis inspireerib erutavaid ja nauditavaid võimalusi avastama. Valmistatud luksuslikust veisenahast, pehmest lambanahast, seemisnahast ja tugevast messingist, on iga ese loodud ohjeldava öise erootika jaoks.

  Mõõtmed: 47 x 15 x 5 cm

  Toote üksikasjad
  COCO DE MER

  Eriviited