LA GEMMES - ROOSA KVARTS KRISTALLSAU
  • LA GEMMES - WAND ROSE QUARTZ
  • LA GEMMES - WAND ROSE QUARTZ
  • LA GEMMES - WAND ROSE QUARTZ
  • LA GEMMES - WAND ROSE QUARTZ
  • LA GEMMES - ROOSA KVARTS KRISTALLSAU

  LA GEMMES - ROOSA KVARTS KRISTALLSAU

  LA GEMMES

  129,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  LA GEMMES - WAND ROOSA KVARTS KRISTALLSAU

  Leia taas ühendus oma naiseliku energiaga, koge intensiivseid orgasme ja avasta oma seksuaalsust täiesti naturaalsel viisil La Gemmes kristallsaua abil.
  Kasuta kristallsaua tupes dildona, et masturbeerida või kehamasseerijana, et kogeda kivi tervendavat ja rahustavat toimet. Kui sa kasutad seda dildona, soovitame kasutada väikest kogust naturaalset libestit, et seda oleks mugavam sisestada.
  Kuna kristallsau on mõlemalt poolt erineva läbimõõduga võid sa valida, kas sa soovid jämedamat või peenemat otsa enda sisse.

  Vääriskivid on tuntud oma tervendavate energeetiliste omaduste poolest ja igal kivil on oma energia, mis viib sind rohkem iseendaga kontakti. Kõik kivid on 100% looduslikud ja ei sisalda kemikaale, silikoone või BPA-d. Need on kingitused emakeselt maalt ning käsitööna valmistatud, mistõttu on igal kivi ainulaadne oma kuju, suuruse ja värvi poolest, ning väikesed "puudused" ongi need, mis muudavad selle kivi täiuslikuks. Olge kristalli hoiustamisel ettevaatlik, kukkudes see puruneb.

  Kuidas vääriskivi valida
  Sa võid muna valida lähtudes oma intuitsioonist - milline vääriskivi sulle kõige rohkem meeldib. Sa ei saa teha vale valikut: kivi mille sa valid, on sulle sellel hetkel kõige õige. Kui sa ei ole kindel, millist kivi valida, tee oma otsus lähtuvalt kivi energeetilistest omadustest. Pärast ühe vääriskivi mõneajalist kasutamist võid sa tunda, et sa sooviksid teist kivi või soovid neid kasutada vaheldumisi. Usalda oma sisetunnet ja vali just see, mis hetkel õige tundub.

  Roosa kvarts on kergelt läbipaistev ja roosat värvi. See on universaalse armastuse ja südame kivi. Roosa kvarts aitab sul end armastusele, romantikale ja õnnele avada. Kristall toetab sinu enesearmastust ja aitab sul endale andestada. Kristall leevendab südamevalu ja kurbust ning aitab rahustada negatiivseid emotsioone ja stressi. Roosa kvarts toetab kopse, südant, genitaale ja fertiilsust.
  Tingimusteta armastus, andestamine, enesearmastus, soodustab terveid suhteid.

  Täpsustused:
  - Suurus: umbes 17 x 4 x 2 cm
  - Materjal: 100% roosa kvarts
  - 100% looduslik toode
  - Käsitsi valmistatud
  - Ei mingeid kemikaale, silikooni ega plastikut
  - Ei vaja patareisid

  Kuna kristallid on looduslikud tooted mida töödeldakse käsitsi, on iga kivi unikaalne ning selle suurus ja värvus võib varieeruda. Kristallidel on oma olemuse tõttu väikesed erisused. Ole kristalli hoiustamisel ettevaatlik, see võib kukkudes puruneda.

  On normaalne, et vääriskivile tekivad aja jooksul praod või see puruneb, sest kivi neelab energiat. Hoolitse kivi eest ja kontrolli alati enne kasutamist, kas see on terve.

  Toote üksikasjad

  Eriviited