ANEROS - VICE 2 VIBRATING PROSTATE MASSAGER
  • ANEROS - VICE 2 VIBRATING PROSTATE MASSAGER
  • ANEROS - VICE 2 VIBRATING PROSTATE MASSAGER

  ANEROS - VICE 2 VIBRATING PROSTATE MASSAGER

  Aneros

  149,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kirjeldus

  ANEROS - VICE 2 KAUGJUHTIMISPULDIGA EESNÄÄRME STIMULAATOR

  Ülim himude rahuldamine
  Tuginedes auhinnatud VICE-masseerija pärandile, on VICE-2 uue põlvkonna vibreeriv meeste eesnäärmestimulaator. Selle iga kurv ja kontuur on anatoomiliselt valmis seatud, et ta mängiks sinu kehaga harmoonias ja pakuks sügavamaid täiuslikumaid aistinguid. VICE-2 rahuldab sind kahe võimsa mootoriga, 18 asjatundlikult loodud vibratsioonimustri ja nelja kiirusevalikuga, pakkudes 72 erinevat sensoorset elamust, alates võrgutavalt peenest kuni eriti intnesiivse vibratsioonini. Suurepärane kaaslane nii kodus kui väljaspool.

  Juhtimine ja kontroll
  VICE 2 sisaldab juhtmevaba kaugjuhtimispulti, millega saad täielikult kontrollida kõiki vibratsioonimustreid kiirusi ning Joy nuppu interaktiivseks vibratsiooni intensiivsusest. Joy nuppu saad kasutada siis kui vajad seda pisikest tõuget täiusliku naudinguni, sa saad selle abil näiteks iseenda mustri luua. Puldi ergonoomiline disain võimaldab seda hõlpsasti ühe käega juhtida ning sellel on ka LED valgusega ekraan.

  Uued standardid
  2002 aastal andis Aneros välja maailma esimese käed-vaba eesnäärmemasseerija. Anatoomiliselt valmis seatud toote, mis on loodud toimima kooskõlas kasutaja kehaga. Aastate jooksul on miljonitele meestele tutvustatud eesnäärme naudingu konseptsiooni ja meeste G-punkti orgasmi (Super O). 2017. aasta lõpus lasime välja Trident sarja. Need seadmed tutvustasid MAMA tasakaalustatud arhitektuuri, mis näitas toote jõudluse tohutut paranemist. Avalikkuse reaktsioon sellele 2018. aastal oli kõikehõlmav, mis tähendas, et verstapost on ületatud. Edaspidi integreerime need uued kujunduselemendid olemasolevatesse ja uutesse toodetesse luues kvaliteedistandardi nüüd ning ka aastate pärast

  Loodud naudingu jaoks
  - Kaks mootorit
  - Interaktiivne joy nupp
  - 18 vibratsiooni mustrit
  - neli kiirust

  Toote täpsustused
  - Tipu laius: 3,3 cm
  - keskmine laius: 3,3 cm
  - Varre ja lahkliha vahemaa: 4,3 cm
  - Sisestatav pikkus: 10,8 cm

  Toote üksikasjad
  Aneros

  Eriviited

  Samas kategoorias on veel 5 toodet :