MYSTIM - GROOVEY GEORGE XL DILDO
  • MYSTIM - GROOVEY GEORGE XL DILDO
  • MYSTIM - GROOVEY GEORGE XL DILDO

  MYSTIM - GROOVEY GEORGE ELECTROSEX METALLIST DILDO

  Mystim

  109,90 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kirjeldus

  MYSTIM - GROOVEY GEORGE

  See Mystimi massiivne Groovey George dildo on kõige suurem ja jämedam Mystimi dildo, mis stimuleerib tänu oma mõõtmetele sinu vagiinat või anust juba hetkest kui selle sisestad. Kuna tema pea on sile ja ümar on teda lihtne sisestada. Selle suure dildo laineline kere täidab vagiina ja anuse eriti intensiivselt ja edastab elektrilist stimulatsiooni veel eriti pidevalt, sügavalt ja tugevalt.

  Kui electro sex funktsioon on aktiveeritud, täitub kogu su alakeha sügava ja meeldiva kihelusega, mida võid nautida tundide viisi ning kogeda enneolematuid orgasme.
  Sisestades selle elektriseksi dildo sügavamale oma vagiinasse või anusesse, siis tunned kuidas elektriline stimulatsioon pidevalt muutub. Kui sa pingutad oma lihaseid, siis stimulatsioon muutub automaatselt intensiivsemaks, seega sa saad stimulatsioonitugevust kontrollida ilma oma käsi kasutamata. Uskumatu!

  Toode on valmistatud alumiiniumist ja käsitsi poleeritud. Dildot võib soojendada mikrolaineahjus või jahutada külmkapis. Temperatuur püsib alumiiniumist dildos kaua ja erakordne elamus on garanteeritud.

  Toote info:

  pikkus: 20 cm

  diameeter: 4,5 cm

  materjal: poleeritud meditsiiniline alumiinium

  Ühendus: Mystim'i ümmargune pistik

  CE-märgistus

  24 kuud garantii

  Pane tähele: Sa vajad elektrostimulatsiooni seadet, nagu Tension Lover või Mystim Pure Vibes, et poolused aktiveerida.

  Toote üksikasjad
  Mystim

  Eriviited

  Teile võib meeldida ka
  Samas kategoorias on veel 5 toodet :