MYSTIM - PUBIC ENEMY NO 2 COCK CAGE
  • MYSTIM - PUBIC ENEMY NO 2 COCK CAGE
  • MYSTIM - PUBIC ENEMY NO 2 COCK CAGE
  • MYSTIM - PUBIC ENEMY NO 2 COCK CAGE

  MYSTIM - PUBIC ENEMY NO 2 COCK CAGE VOORUSEVÖÖ

  Mystim

  139,90 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  MYSTIM - PUBIC ENEMY NO 2 COCK CAGE VOORUSEVÖÖ

  The Pubic Enemy No 2 on Mystim'i puhas ja läbipaistev meeste voorusevöö e-stim funktsiooniga: ta võib hoida sind pöörasena lukustatult nii, et sa ei saa enne erektreeruda kui su armuke tuleb ja võtmega su sellest välja päästab. Peenise sondi(urethral sound) ja elektrit juhtivate poolustega vasakul paremal ja all, saab ravida sind õrnade kõdituste või tugevate pulseeringutega - just nii nagu sa oled ära teeninud.

  Selleks, et see sobiks kasutamiseks kõikidele meestele on Pubic Enemy NO 2 individuaalselt kohandatav. 4 erinevat pikkuse valikut ja 6 erinevat võimalust diameetri jaoks.

  Kuna elektrit juhtivad pinnad saab iga kell välja lülitada ja eemaldada ka peenise sondi, sobib see toode ideaalselt isegi nendele härrasmeestele, kes pole enda jaoks veel electro sex'i avastanud. Ja kui vang muutub hiljem liiga upsakaks, saab elektristimulatsiooni kergelt taastada ja peenise sondi oma kohale tagasi asetada.

  Lisaks on Pubic Enemy No 2'ga kaasas ka elegantne hoiukarp, kus on piisavalt ruumi ka lisatarvikute jaoks. Komplektis ei sisaldu mitte ainult voorusevöö, peenisesond ja elektrit juhtivad padjad vaid ka 2mm juhe, et ühendada voorusevöö ühe meie elektristimulatsiooni seadmetega. Kaasa tuleb ka kasutusjuhend 6 keeles.

  Metallist lukk Mystimi graveeringuga ja 5 komplekti plastikust tihendeid garanteerivad, et Pubic Enemy voorusevööst ei anna põgeneda. Unustamatute allujate jaoks on kaasas ka hulk nimesilte kirjaga "hands off – this prisoner belongs to..." (ik. "käed eemale - see vang kuulub..."). Lihtsalt väikseks meeldetuletuseks kellele voorusevöö sisu tegelikult kuulub.

  Toote üksikasjad
  Mystim

  Eriviited

  Teile võib meeldida ka
  Samas kategoorias on veel 5 toodet :