SPENCER AND FLEETWOOD - KOMMIDEST RINNAHOIDJA
  • SPENCER AND FLEETWOOD - KOMMIDEST RINNAHOIDJA

  SPENCER AND FLEETWOOD - CANDY BRA KOMMIDEST RINNAHOIDJA

  E20392

  Spencer And Fleetwood

  6,95 €
  Kogus
  Laos olemas (Eros Butiik)

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  CANDY BRA

  Seksikat pesu võib leida väga erinevatest materialidest. Pitsid, satsid, suhkus.. kuidas palun? Suhkur? Jah, nii hull kui see ka ei tunduks, see on täiesti tõsi: see rinnahoidja on valmistatud täielikult väikestest maiustustest, kõik hoolikalt kokku pandud, et sellest saaks sekspesu mida sa mitte kunagi peatänavalt ei leia (kui sa just Amsterdamis ei ela)

  Candy G-String on saanud tohutu edu osaliseks, seega nüüd on hea võimalus soetada endale sobiv pesukomplekt. Nagu g-string, on ka rinnahoidja valmistatud pastellvärvi maistustest mida me kõik lapsena armastasime. Aga siin pole mitte midagi armsat ja süütut; tegu on väga ulaka tootega. Just sellepärast see meile meeldibki.

  Koos Candy Bra'ga saad sa igasuguseid võimalusi uurida ja avastada. Garanteeritud rahuldus maiasmokale, mis rahuldab selle kandjat isegi rohkem. Samuti on tüüpilise mehe jaoks rinnahoidja avamine keerulisem kui ruubikukuubiku ühe käega koku panemine. Seda rinnahoidjat on ülimalt lõbus avada!

  Candy Bra annab magustoidule hoopis teise tähenduse. Sarnaselt teise tuntud maiustuste kaubamärgiga, arvame meiegi, et te saate toidukordade vahel maiustada, ilma oma isu rikkumata. See on hea kingitus, ükskõik kas kauniteks öödeks või piduteks, vürtsikaks kingituseks oma naisele, või teile endale nautimiseks.

  Kogus: 280 grammi

  Toote üksikasjad
  E20392

  Eriviited