SPENCER AND FLEETWOOD - LOVERS CANDY G-STRING
  • SPENCER AND FLEETWOOD - LOVERS CANDY G-STRING
  • SPENCER AND FLEETWOOD - LOVERS CANDY G-STRING

  SPENCER AND FLEETWOOD - KOMMIDEST STRINGID

  Spencer And Fleetwood

  7,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  LOVERS CANDY G-STRING

  Candy G-String.

  Seksikat pesu võib leida väga erinevatest materialidest. Pitsid, satsid, suhkus.. kuidas palun? Suhkur? Jah, nii hull kui see ka ei tunduks, see on täiesti tõsi: see rinnahoidja on valmistatud täielikult väikestest maiustustest, kõik hoolikalt kokku pandud, et sellest saaks sekspesu mida sa mitte kunagi peatänavalt ei leia (kui sa just Amsterdamis ei ela)

  Seksikad G-Stringid valmistatud pastellvärvi maistustest mida me kõik lapsena armastasime. Aga siin pole mitte midagi armsat ja süütut; tegu on väga ulaka tootega. Just sellepärast see meile meeldibki.

  Koos Candy G-Stringidega saad sa igasuguseid võimalusi uurida ja avastada. Garanteeritud rahuldus maiasmokale, mis rahuldab selle kandjat isegi rohkem.
  Candy G-String annab magustoidule hoopis teise tähenduse. Sarnaselt teise tuntud maiustuste kaubamärgiga, arvame meiegi, et te saate toidukordade vahel maiustada, ilma oma isu rikkumata.

  See on hea kingitus, ükskõik kas kauniteks öödeks või piduteks, vürtsikaks kingituseks oma naisele, või teile endale nautimiseks.

  Ei sisalda pähkleid.

  Kogus: 145 grammi

  Toote üksikasjad

  Eriviited

  Samas kategoorias on veel 5 toodet :