Osta parima hinnaga DISCOVER YOUR LOVER 100% KINKY (EN) - MÄNGUD 18+
  • Osta parima hinnaga DISCOVER YOUR LOVER 100% KINKY (EN) - MÄNGUD 18+
  • Osta parima hinnaga DISCOVER YOUR LOVER 100% KINKY (EN) - MÄNGUD 18+

  DISCOVER YOUR LOVER 100% KINKY (EN)

  Tease and Please

  30,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kirjeldus

  DISCOVER YOUR LOVER 100% KINKY (EN)

  Et täiendada klassikalist üle maailma populaarseks muutunud hitmängu Discover Your Lover, on nüüd saadaval ka 100% KINKY versioon inimestele, kes otsivad oma igapäevasele erootikale ekstra vürtsi. 100% KINKY sisaldavb 240 ülesannet ja küsimust.

  Mäng viib sind vürtsikale avastusreisile, mis on mõeldud partneritele, kes teineteist 100% usaldavad ja soovivad avastada ebaharilikke erootilisi naudinguid nagu rollimängud, fetishid, vuajerism, stimuleerimine ja valu, domineerimine ja allumine. Ülesanded, mida see mäng avastab, võivad olla mõne inimese jaoks vaimustavalt erutavad, mõne teise jaoks ehk šokeerivad, aga need on alati põnevad ja mitte kunagi lugupidamatud.

  Erootilise ülesanded kolmel tasemel juhivad teie kahe teekonda, samas kui kolmel tasemel küsimused testivad teie mitte-vanilje seksiteadmisi ja lasevad teil avastada teineteise räpaseid fantaasiaid ja ihasid. Ülesanded algavad mahedamalt ja tõusevad kuumavatesse ihade kõrgustesse. Kaardid sisaldavad rohkesti juhtnööre, et aidata teil turvaliselt Kinky maailma avastada.

  Enne mängu algust valib iga mängija ühe ammu unistatud soovi või iha. See võib olla erootiline (või isegi räpane) fantaasia mille täitumist oodatakse või ka lihtsalt maitsev hommikusöök voodis. Pärast mängu täidetakse võitja soov tema partneri poolt, nii et tegelikult pole selles mängus kaotajaid.

  Discover Your Lover 100% KINKY on põnev, otsekohene ja julge, kus kõike võib proovida, aga mitte miski pole kohustus. Piire uuritakse ürnalt ja mänguliselt, tuues kaks inimest teineteisele isegi lähemale.

  Lühidalt, mäng on absuutselt vajalik neile, kes soovivad nauditavalt ja turvaliselt ebaharilikku erootikat avastada.

  Toote üksikasjad

  Eriviited