LOVE&DESIRE PHEROMONES FOR MEN 100 ML
  • LOVE&DESIRE PHEROMONES FOR MEN 100 ML
  • LOVE&DESIRE PHEROMONES FOR MEN 100 ML
  • LOVE&DESIRE PHEROMONES FOR MEN 100 ML

  LOVE&DESIRE PARFÜÜMIGA FEROMOONID MEESTELE 100 ML

  34,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kirjeldus

  LOVE&DESIRE PARFÜÜMIGA FEROMOONID MEESTELE 100 ML

  Love & Desire - feromoonidega parfüüm tõelistele meestele:

  Feromoonid on inimestevaheline loomulik suhtluskanal, mis tähendab, et need töötavad kõigil. Kui soovid vabalt uusi tutvusi leida ja ikkagi iseendaks jääda, usalda loomulikke, tõestatud viise - feromoone. Vahel tuleb meil kõigil enesekindlusest puudu, kui asi puudutab meeste-naiste suhteid. Vahepeal tunneme ennast vähem atraktiivsena, mis võib meid mõjutada niiväga, et me ei suuda selle inimesega rääkida, kellest me huvitatud olema. Mitte ainult nähtav atraktiivsus ei mõjuta meie väljanägemist vaid ka sisemine "miski".

  Love & Desire feromoonid aitavad sul:

  igas olukorras enesekindlam olla
  tähelepanu äratada
  meeldivust suurendada
  iseenda silmis atraktiivsem olla

  Feromoonid ei mõjuta ainult sind vaid ka inimesi, kellega sa aega veedad. Feromoonid saadavad neile nähtamatuid märke, mis rõhutavad sinu tugevust ja magneetilisust. Tänu Love & Desire feromoonidega rikastatud parfüümile võid sa hõlpsasti küsida kauni naise numbrit, paluda teda tantsule või kohtingule. Võid kindel olla, et ükski naine ei ütle ei!

  Miks Love & Desire on mehele parimad feromoonid?
  Need on kõige efektiivsemad. See on välja selgitatud tänu klientide arvamusele. Need feromoonid kuulutati parimaks tooteks kategoorias "kõige ihaldusväärsem parfüüm".

  Love & Desire – originaalne, ekstreemselt efektiivne segu neljast feromoonist

  Enamik müügil olevatest feromoonidest baseerub ühel ühendil - androsteool ja androstenoon. Love & Desire feromoonid on ainsad, mis sisaldavad kahte olulist koostisosa: androsterooni ja androstatidienooni. See segu garanteerib maksimaalse mõju.

  Androstenool - aitab sul flirtida. Seda toodab mees puberteedieas ja sellel on väga tugev toime. Selle tase on dominantsetel meestel tavaliselt kõrgem. Androstenool mõjutab atraktiivsuse väljendumist naistel ja meestel ning on suhtluse juures oluline. 20-50-aastased naised on selle suhtes eriti tundlikud.

  Androstenoon - mõjutab eneseaustust. Aroomi toodavad enamasti dominantsed mehed ja selle signaalid mõjutavad samast soost inimesi. Mehed kasutavad androstenooni et tähelepanu tõmmata ja huvi äratada. Tihedas konkurentsis meestel, näiteks sportlastel, maakleritel või isegi vangidel, on feromoonide kontsentratsioon palju suurem. Seda tasub kasutada näiteks tööl kui soovid, et sind austataks rohkem.

  Androsteroon – tõstab sinu autoriteeti. Kõige maskuliinsem toimeaine. Tõstab domineerivust kuid ei mõjuta agressiooni, mis tagab turvalise õhkkonna. Looduslikult esineb rahulikul alfa tüüpi isasel.

  Androstadienoon – "Armastuse feromoon" mis mõjutab naiste tuju. Mitmed uuringud selle feromooni kohta, viitavad tõsiasjale, et androstienoon mõjutab naiste meeletegevust äärmiselt suurel määral - seda näitab julguse suurenemine, äratundmine, positiivse meeleolu paranemine. Huvitaval kombel võib see feromoon leevendada ka premenstruaalse sündroomi sümptomeid, tõstes naiste meeleolu ja pakkudes lõõgastavat toimet.

  Kuidas lõhnab Love & Desire parfüüm meestele?
  See värskendav lõhn on täis elu ja vabadust. Inimesed, kes seda parfüümi kasutavad tunnevad end erilisena ja piiritult. Naised kirjeldavad seda lõhna kui ahvatlevad ja maskuliinset. See koosneb aromaatsetest ainetest nagu: greip, kaseleht, küpress, salvei, vetiver, patšuli.

  Toote üksikasjad

  Eriviited