Fun Factory - USB laadija
  • Fun Factory - USB laadija
  • Fun Factory - USB laadija
  • Fun Factory - USB laadija
  • Fun Factory - USB laadija
  • Fun Factory - USB laadija

  Fun Factory - USB laadija

  FUN FACTORY

  9,90 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  Uuesti laetud ja võimsust täis. Ole kindel, et su uus ''FUN FACTORY'' mänguasi ei saa kunagi tühjaks, nii et alati olgu USB magnetlaadija su kõrval.

  Nüüd lisatud iga ''CLICK 'N'CHARGE'' vibraatoriga, see universaalne USB pistiklaseb sul laadida isegiolles üle maailma reisil. Selllel pole piiranguid, mis on seotud kohalike võrguühendustega. Piiramatu lõbu garanteeritud!

  ''CLICK 'N' CHARGE'' tehnoloogia
  USB magnetlaadija
  universaalne laadija
  revolutsiooniline tehnoloogia
  on kaasas kõikide laetavate mänguasjadega
  müüakse ka eraldi
  metallist kontaktots
  tänu USB-le saab kasutada üle terve maailma
  pistik kõikidele seadmetele
  mitte ühtegi lisakulutust
  ei vaja patareid


  Kõige elementaarsem osa – USB MAGNETLAADIJA- tagab, et põnev stimulatsioon ja impulssi kiirendav kirg ei lõpe kunagi. Sellega laadimine on nn lapsemäng. Sellel universaalsel laadijal on magneetiline ots, mida saab kasutada kõikide ''CLICK 'N' CHARGER'' vibraatoritega.

  Revolutsiooniline ja kerge tehnoloogia. Asetage universaalne pistik USB auku oma arvutil või adapteril. Niipea kui seade tuli läheb põlema, "vajutage" kokku metallist kontaktots FUN FACTORY vibraatori magnetotsaga. Et laadida edukalt, peavad kaks magnetit olema täielikult paralleelselt ja üksteisega kohakuti. ''USB MAGNETIC CHARGER''-i magnetkontaktid tagavad selle, et laadija püsib ühes asendis.

  Magneetilise pistiku ''FUN'' logo peal olev punane valgus annab märku, et vibraator on elektriga ühendatud.Kui see on lelule õigesti asetatud, siis süttib ka kontrollpaneeli tuli. Laadimisprotsess on lõppenud, kui lelu enam ei helenda - ''USB MAGNETIC CHARGER''-i võib nüüd vibraatori küljest eemaldada.Kui lelu on ühendatud ''USB MAGNETIC CHARGER''-iga, siis vibraator lülitab ennast automaatselt välja. Kui ''USB MAGNETIC CHARGER'' on eemaldatud, siis saab vibraatorit aktiveerida kasutades nuppe. Laadimine lõppenud? Siis las lõbu jätkub.

  Toote üksikasjad

  Eriviited