• Uus
  • -10,00 €
Osta parim sekspood hind KOLM TANTRAMASSAAŽI VEEBIKOOLITUST - KOOLITUSED
  • Osta parim sekspood hind KOLM TANTRAMASSAAŽI VEEBIKOOLITUST - KOOLITUSED

KOLM TANTRAMASSAAŽI VEEBIKOOLITUST

Vana hind 79,00 €
69,00 € Säästke 10,00 €
Kogus
Laos olemas (Eros Butiik)

Kirjeldus

3 TANTRA MASSAAŽI KOOLITUST SOODUSHINNAGA!

Koostöös Naudingud.ee veebilehega, pakume nüüd Eros Butiigis ja veebipoes kinkekaarte, mis annavad ligipääasu kolmele tantra massaaži koolitusele, sensuaalseimas massaažikoolis!

Meie tantra massaaži veebikoolitused sobivad hästi algajatele ja juba kogenud harrastajatele, kuna tempot on võimalik ise valida, videod on kvaliteetsed ja paitavad silma ning koolituste heli on võimalik kõrvaklappidest kasvõi päris massaaži sooritamise kõrvale mängima panna, kuni tunned end piisvalt enesekindlalt, et iseseisvalt tantra massaaži sessiooni läbi viia!

Hetkel pakume tutvustava hinnaga paketti, mis annab korraga ligipääsu kvaliteetsetele lingam massaaži, yoni massaaži ja rinna massaaži koolitustele. Koolitused on loonud ja neid viib läbi armastatud teadliku seksuaalsuse õpetaja ja kogenud terapeut Katrin Lucas e. Jaya Shivani, kelle kunagiste õpilaste hulka kuulub teiste hulgas ka Epp Kärsin.

Tutvu koolituskeskkonnaga SIIN!


LINGAM MASSAAŽ e. kuidas puudutada meest

Lingam massaaž e. peenise massaaž on iidne kunst, millega soovitame tutvuda kõigil, keda huvitab pingete vähendamine, suurenenud lähedustunne suhtes ja mehe tervise toetamine - nimelt, parandab massaaž intiimpiirkonna verevarustust ja võib leevendada erektsioonihäireid või enneagset seemnepurset. Loomulikult, parandab raviv puudutus meeleolu ja toob värskust ja vürtsi sinu suhtesse.

Kursus on äärmiselt informatiivne ja kogenud juhendaja käib rahulikus tempos läbi üle 30 tehnika, kuidas meest hellitada, lõõgastada ja sügavate naudinguteni viia!


YONI MASSAAŽ e. kuidas puudutada naist

Yoni massaaž e. sensuaalne tupe massaaž on eriline ja erutav puudutuse viis, mis süvendab lähedusetunnet, loob suhtes mõistmist ja usaldust ning tõstab naise energiataset ja enesekindlust. Sel kursusel õpid tundma naise keha ja avastad uusi erogeenseid tsoone, mis võimaldavad pakkuda ekstaatilisi naudinguid ja võivad avada lausa multi-orgasmide põneva maailma.

Lisaks visuaalsele juhendile on kursust rikastatud detailsete selgitustega - nii on õpe võimalikult mugav ja efektiivne, et nõnda väärt oskust oleks patt mitte omanadada!


RINNA MASSAAŽ e. naise keha avamine seksuaalenergiale

Rinnad on tugevalt seotud südamega ja see teeb neist naiste jaoks olulised energiakeskused - samuti, on rinnad üks naise sensualsemaid kehaosasid. Sel kursusel omandad tehnika, et pakkuda rahustavat ja lõõgastavat rinna massaaži, mis aitab parandada vereringet, leevendada stressi, vabastada blokeeritud energiat ja leida tasakaalu füüsilise ja emotsionaalse poole vahel.

Teadlik rinna massaaž aitab naise keha tundlikkust tõsta, seksuaalenergiad mühinal liikuma panna ja avab potentsiaali rinna orgasmideks. Õpi kvaliteetse video ja põhjaliku juhendamise läbi, kuidas seda delikaatset kunsti naise vaimseks ja füüsiliseks heaoluks kasutada!

Toote üksikasjad

Eriviited