GP - DATEX CATSUIT WITH ZIPPER ON THE BUST
  • GP - DATEX CATSUIT WITH ZIPPER ON THE BUST
  • GP - DATEX CATSUIT WITH ZIPPER ON THE BUST
  • GP - DATEX CATSUIT WITH ZIPPER ON THE BUST

  GP - DATEX LUKUGA CATSUIT

  GUILTY PLEASURE

  Suurus:
  179,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  GUILTY PLEASURE - DATEX LUKUGA CATSUIT

  Vali lateksi välimus ja tavalise catsuiti mugavus. Must catsuit on valmistatud lateksist, aga selle sees on kangas. Catsuit ei kleepu su keha külge, seda on kerge selga panna ja ära võtta. Datex lukuga catsuit katab terve su keha, välja arvatud käed ja sellel on pikk lukk, mis algab rindade juurest. Niimoodi saad just sina otsustada, kui palju paljast ihu sa näidata soovid.

  Materjal: 69% Natural Latex, 27% Polyamide, 4% Elastane
  Pesemistemperatuur: 30 °C
  Pleegitamine: Ei
  Triikimine: Ei
  Keemiline puhastus: Ei
  Pesukuivati: Ei
  Sobivus: Voolujooneliselt ümber keha
  Suurus: Normaalne
  Värv: Must

  Keelatud rõõme nähakse tihti kui elu parimaid naudinguid. Guilty Pleasures pakub laia valikut fetiš riiete armastajatele (või neile, kes on uudishimulikud). Datex on valmistatud naturaalsest lateksist, kummist ja väga venivast kootud kangast. Hea materjali venivus ja vastupidavus muudab riided väga kasutussõbralikuks. Datexiga on sul mugav ja saad samal ajal säilitada traditsioonilise latexi kvaliteedi.

  Selle materjali unikaalsed omadused pakuvad riiete tootmises lõputult võimalusi. Nüüd, saab lateksist rõivaid õmmelda tavapärasel viisil ilma liimimiseta. Unikaalne kvaliteet teeb riided ka tugevamaks. See tähendab, et defekte puudutavaid kaebusi peaaegu ei esinegi enam. Esimene GP fetishriiete kollektsioon sisaldab bodysuite, seelikuid, kleite ja rollimängu kostüüme. Kõik tooted on valmistatud Euroopas.

  Toote üksikasjad

  Eriviited

  ean13
  8719325086256