EARTHLY BODY - SÖÖDAV PIPARMÜNDI AROOMIGA MASSAAŽIÕLI KÜÜNAL
  • EARTHLY BODY - SÖÖDAV PIPARMÜNDI AROOMIGA MASSAAŽIÕLI KÜÜNAL
  • EARTHLY BODY - SÖÖDAV PIPARMÜNDI AROOMIGA MASSAAŽIÕLI KÜÜNAL 113 grammi

  EARTHLY BODY - SÖÖDAV PIPARMÜNDI AROOMIGA MASSAAŽIÕLI KÜÜNAL 113G

  HSCK008
  See lõbus südamekujuline küünal hoolitseb sinu naha eest. Nirista seda sooja, lõhnastatud massaažiõli otse nahale!
  19,95 €
  Kogus
  Laos olemas (Eros Butiik)

  Kirjeldus

  EARTHLY BODY - SÖÖDAV PIPARMÜNDI ROOMIGA MASSAAŽIÕLI KÜÜNAL 113G

  Küta olukord kuumaks selle kanepiseemne õli söödava massaažiküünlaga. Lõbus, südamekujuline küünal sulab sensuaalseks niisutavaks õliks, mida saab kasutada näiteks selja või õlamassaažiks samal ajal kui peen aruoom ja maitse pakub sulle ja su partnerile veel enam lõbu. 
  - Unikaalne kolm ühes toode - kasuta küünla, massaažiõli või niisutajana
  - Hellitab ja niisutab nahka
  - Aitab hoida nahka terve ja nooruslikuna
  - Toodet võib maitsta ja nahalt lakkuda
  Spetsiaalne koostis sulab ainult kolm kraadi kõrgemal kehatemperatuurist. Kolm ühes massaažiküünlad ei paku ainult romantilist valgust ja meeldivad lõhna - sulanud küünlavaha saab kasutada niisutaja või sooja massaažiõlina. Kanepiseemneõli, mis on nende küünalde põhikoostisosa, on ideaalne libesti kuna imbub rakkuda lipiidkihti ja jätab naha pehmeks ning niisutatuks mitte rasuseks. 
  Unikaalne õlide kombinatsioon pikendab ka küünla põlemisaega. Sojaõli põleb puhtamalt ja kauem kui parafiin, seega need küünlad põlevad kuni 30 tundi, sõltuvalt sellest kui palju te olete sulatatud vaha välja tilgutanud. Kui sa oled kord neid unikaalseid küünlaid proovinud, võid sa üllatuda kui palju kasutusviise sa neile igapäevaselt leiad.
  Meie tooted on 100% veganid, valminud ilma loomkatseteta ja valmistatud Californias päikeseenergial töötavas tehases. 
  PÕHIKOOSTISOSAD
  KANEPISEEMNE- & JOJOBAÕLID: Toitev õlide segu, mis tagab pikaajalise niisutuse, hooldades ja pehmendades nahka ilma seda rasvaseks jätmata. 
  SOJAOA ÕLI: Põleb puhtamalt ja kauem kui parafiin.
  KOOSOE- & AVOKAADIÕLID: Sisaldab palju rasvhappeid, mis niisutab nahka ja muudab selle siidiselt siledaks. 
  APRIKOOSIÕLI: Lightweight oil that is rich in essential fatty acids and antioxidants to help maintain soft, radiant skin. Kerge õli, mis sisaldab palju asendamatuid rasvhappeid ning antioksüdante ja seeläbi aitab säilitada pehmet, säravat nahka. 
  Koostis: hüdrogeenitud taimeõli, glütsiin-sojaõli, aroom,  Cannabis Sativa (kanepi) seemneõli, Persea Gratissima (avokaado) õli, Prunus Armeniaca tuumaõli, limoneen, Simmondsia Chinensis seemneõli, Cocos Nucifera õli, tokoferool.

  Küta olukord kuumaks selle kanepiseemne õli söödava massaažiküünlaga. Lõbus, südamekujuline küünal sulab sensuaalseks niisutavaks õliks, mida saab kasutada näiteks selja või õlamassaažiks samal ajal kui peen aruoom ja maitse pakub sulle ja su partnerile veel enam lõbu. - Unikaalne kolm ühes toode - kasuta küünla, massaažiõli või niisutajana - Hellitab ja niisutab nahka - Aitab hoida nahka terve ja nooruslikuna - Toodet võib maitsta ja nahalt lakkuda Spetsiaalne koostis sulab ainult kolm kraadi kõrgemal kehatemperatuurist. Kolm ühes massaažiküünlad ei paku ainult romantilist valgust ja meeldivad lõhna - sulanud küünlavaha saab kasutada niisutaja või sooja massaažiõlina. Kanepiseemneõli, mis on nende küünalde põhikoostisosa, on ideaalne libesti kuna imbub rakkuda lipiidkihti ja jätab naha pehmeks ning niisutatuks mitte rasuseks. Unikaalne õlide kombinatsioon pikendab ka küünla põlemisaega. Sojaõli põleb puhtamalt ja kauem kui parafiin, seega need küünlad põlevad kuni 30 tundi, sõltuvalt sellest kui palju te olete sulatatud vaha välja tilgutanud. Kui sa oled kord neid unikaalseid küünlaid proovinud, võid sa üllatuda kui palju kasutusviise sa neile igapäevaselt leiad. Meie tooted on 100% veganid, valminud ilma loomkatseteta ja valmistatud Californias päikeseenergial töötavas tehases. PÕHIKOOSTISOSAD KANEPISEEMNE- & JOJOBAÕLID: Toitev õlide segu, mis tagab pikaajalise niisutuse, hooldades ja pehmendades nahka ilma seda rasvaseks jätmata. SOJAOA ÕLI: Põleb puhtamalt ja kauem kui parafiin. KOOSOE- & AVOKAADIÕLID: Sisaldab palju rasvhappeid, mis niisutab nahka ja muudab selle siidiselt siledaks. APRIKOOSIÕLI: Lightweight oil that is rich in essential fatty acids and antioxidants to help maintain soft, radiant skin. Kerge õli, mis sisaldab palju asendamatuid rasvhappeid ning antioksüdante ja seeläbi aitab säilitada pehmet, säravat nahka. Koostis: hüdrogeenitud taimeõli, glütsiin-sojaõli, aroom, Cannabis Sativa (kanepi) seemneõli, Persea Gratissima (avokaado) õli, Prunus Armeniaca tuumaõli, limoneen, Simmondsia Chinensis seemneõli, Cocos Nucifera õli, tokoferool.

  Toote üksikasjad
  HSCK008

  Eriviited