LA GEMMES - VÄÄRISKIVIST MASSAAŽIKIVI JADE/ROOSA KVARTS
  • LA GEMMES - VÄÄRISKIVIST MASSAAŽIKIVI
  • LA GEMMES - VÄÄRISKIVIST MASSAAŽIKIVI JADE/ROOSA KVARTS
  • LA GEMMES - VÄÄRISKIVIST MASSAAŽIKIVI JADE/ROOSA KVARTS
  • LA GEMMES - VÄÄRISKIVIST MASSAAŽIKIVI JADE/ROOSA KVARTS

  LA GEMMES - MASSAAŽIKIVI NEFRIIDIST VÕI ROOSAST KVARTSIST

  LA GEMMES

  Materjal
  19,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  LA GEMMES - MASSAAŽIKIVI NEFRIIDIST VÕI ROOSAST KVARTSIST

  La Gemmes keha masseerija on valmistatud 100% vääriskivist ja seda saab kasutada kogu keha massaažiks. Masseerija ainulaadne kuju võimaldab teil nahale survet avaldada, saavutades nii lihase kui sidekoe võimsa massaaži. Massaaž aitab teie kehast eemaldada kahjulikke aineid ja vähendab lihaspingeid.

  Vääriskivid on tuntud tervendavate energeetiliste omaduste poolest. Iga kivil on oma energia, mis viib teid rohkem iseendaga kontakti. Kõik meie kivid on 100% looduslikud ja ei sisaldada kemikaale, silikoone ega BPAd. Need oma emakese maa poolt loodud ja käsitööna valminud nii, et iga kivi on kuju, suuruse ja värvi poolest ainulaadne ning väikesed "puudused" muudavad kivid lihtsalt täiuslikuks. Olge oma kristalli hoiustamisel ettevaatlik, see läheb kukkudes katki.

  Kuidas oma vääriskivi valida
  Sobiva kristalli saate valida intuitsiooni järgi - milline kivi teid tõmbab. Te ei saa teha vale valikut. Teie valitud kivi ongi hetkel õige kivi. Samuti võite kivi valida energeetiliste omaduste põhjal. Võite mõne aja möödudes tunda, et eelistaksite mõnda teist kivi või soovite neid vaheldumisi kasutada. Usaldage oma tunnet ja valige see, mis tundub hetkel õige.

  Roosa kvarts
  Roosa kvarts on kergelt läbipaistva ja roosa värvusega. See on universaalse armastuse ja südame kivi. Roosa kvarts aitab teil avaneda armastusele, romantikale ja õnnele oma elus. See toetab teid enesearmastuse leidmise teekonnal ja endale andestamisel. Kristall leevendab südamevalu ja kurbust ning aitab negatiivseid emotsioone ja stressi vähendada. Roosa kvarts toetabkopse, südant, suguelundeid ja viljakust.
  Tingimusteta armastus, andestus, enesearmastus, tervislikud suhted

  Täpsustused:
  Suurus: umbes 9 x 5.5 cm
  Materjal: 100% roosa kvarts / 100% nefriit
  100% looduslik toode
  Käsitsi valmistatud
  Ei sisalda kemikaale, silikoone ega plastikut
  Ei vaja patareisid

  Kuna kristallid on looduslikud tooted ning neid töödeldakse käsitsi, on iga kivi ainulaadne, kivi värv ja suurus võivad varieeruda. Kristallidel on kivide iseloomu tõttu väikesed erisused. Olge oma kristalli hoiustamisel ettevaatlik, see võib kukkudes puruneda.

  On tavaline, et kristall mõraneb või puruneb aja jooksul, sest kivi neelab energiat. Hoolitsege kivi eest ja kontrollige enne kasutamist alati, kas kivi on endiselt terve.

  Toote üksikasjad

  Eriviited

  ean13
  8717903273562