• −20%
  • Soodus!
KOKOS - VERONIA LOVE DOLL SERIES MASTURBATOR
  • KOKOS - VERONIA LOVE DOLL SERIES MASTURBATOR
  • KOKOS - VERONIA LOVE DOLL SERIES MASTURBATOR
  • KOKOS - VERONIA LOVE DOLL SERIES MASTURBATOR
  • KOKOS - VERONIA LOVE DOLL SERIES MASTURBATOR
  • KOKOS - VERONIA LOVE DOLL SERIES MASTURBATOR
  • KOKOS - VERONIA LOVE DOLL SERIES MASTURBATOR

KOKOS - VERONIA LOVE DOLL SERIES MASTURBAATOR

KOKOS

Veronia is always ready for you and your desires, whenever and wherever you want!

Vana hind 319,00 €
255,20 € Säästa 20%
MUST REEDE
Kogus
saatmine 24h jooksul

Kliki märksõnadele:
Kirjeldus

KOKOS - VERONIA PREMIUM LOVE DOLL SERIES MASTURBAATOR

A real style LOVE DOLL; the design and texture is almost identical to a real lady. The real feeling of beautiful face and body line offers the genuine ecstasy of hard-core style. Vagina and Anal; Each hole offers different feeling, enjoy a variety of experiences.

VAGINA

1. This product will blow mind as the pure numpha are visible when you open the full labium majus and stimulate your imagination.

2. The front part is coupled with double G-spot and thick vaginal membrane and creases offer even more thrilling exprience.

3. The middle part give different and various feelings from the bottom, as it is coupled with big bump like nipples.

4. Sperm outlet offers easy cleaning and management.

ANAL

1. The appearance of anal insertion and size is designed just like the real anal, giving you even more realistic feeling of insertion.

2. Anal analyzed structure of the actual women anus. It has a curved insertion and spiral stimulating creases that help you feel a completely different stimulation.

3. The middle part is around 1.5cm diameter, which offers soft and smooth feeling when you move. Its comb-crease give unbearable stimulus.

4. Sperm outlet offers easy cleaning and management.

Kokos - Veronia sex doll masturbaator 

Material: TPR
Waterproof: Yes
Phthalate-free: Yes
Flexible: Yes
Elastic: Yes
CE tag: Yes
Colour: Skin colour
Suitable for: Men
Suitable lubricant: Water Based
Opening: Anus and vagina
Internal structure: Nubs and ripples
Length: 52.00 cm
Internal length: 17.00 cm
Minimum diameter: 1.00 cm
Maximum diameter: 6.00 cm
Height: 14.00 cm

 

KOKOS on täiskasvanute sekslelude tootja, kes on viimase 15 aasta jooksul järginud oma veendumusi ja oma püsivusega hoidnud end kindlalt teiste maailma tootjatega konkurentsis, et vastata pakkumisele ja nõudlusele. KOKOS on Korea esindusbränd, mis on spetsialiseerunud meeste silikoonist masturbaatorite tootmisele. KOKOS'e sekslelud muudab eriliseks kunstipärane ja realistlik disain, funktsioon ja kvaliteet. Toodete funktsionaalsus, välimus ja kvaliteet ongi põhjus, miks kliendid KOKOS'e tooteid eelistavad. KOKOS'e tootjatel on aastate pikkune silikooni valmistamise kogemus, tooteid on väga raske lõhkuda, neil pole tugevat lõhna ja nad on väga vastupidavad.

Toodete kõrget kvaliteeti näitab ka sisemiste struktuuride rohkus. KOKOS'e sekslelude läbimõeldud sisemised struktuurid lahendavad põhilise probleemi, mis esineb madala kvaliteediga samalaadsetel toodetel - lohakas struktuur, vastupidavuse ja elastsuse puudumine, mis ei võimalda peenist korralikult stimuleerida ja ei paku vajalikku elamust, kaotades nõnda toote põhifunktsiooni. KOKOS masturbaatoritel on valikus mitmesuguseid sisemisi struktuure. Erinevalt teistest tootjatest, on kõikidel KOKOS'e masturbaatortel ka efektne ja realistlik väline disain, mis pakub kliendile silmailu ja rahuldab ta vajadused.

KOKOS pakub kliendile mitmekülgse sisemise disaini ja värvilise ning artistliku välimusega masturbaatoreid. Kokos annab välja vähe uusi mudeleid võrreldes konkurentidega. See tõestab, et ettevõte on uute toodete turule laskmisele pühendunud ja viimistleb tooted alati täiuseni enne kui need kliendini jõuavad. KOKOS'e püsivus, mis muudab kujutlusvõime reaalsuseks ongi nende juhtiv jõud.

Toote üksikasjad

Eriviited