SWISS NAVY - MAX SIZE CREAM 150 ML
  • SWISS NAVY - MAX SIZE CREAM 150 ML

  SWISS NAVY - MAX SIZE PEENISEKREEM

  SWISS NAVY

  39,95 €
  Kogus
  Läbi müüdud

  Kirjeldus

  SWISS NAVY - MAX SIZE CREAM TUGEVAMA EREKTSIOONI JA PEENISE SUURENDAMISE KREEM 150 ML

  Swiss Navy Max Size kreem on peenist suurendav kreem, mille koostis sisaldab ainulaadset transdermaalset süsteemi kiireks imendumiseks ja kohese tulemuse saavutamiseks. Swiss Navy Max Size Cream on ainus meeste peenisesuurenduskreem, mis sisaldab Butea Superba't, patenteeritud PDE-5 inhibiitorit. See looduslik ravimtaim pärast aastate pikkusi uuringuid alles USA-sse jõudnud.

  Swiss Navy Max Size Cream on looduslik meeste abivahend, mis oluliselt laiendab veresooni ja kapillaare. Kliinilistes uuringutes osalejad andsid teada, et nende seksuaalne vastupidavus suurenes ilma kõrvaltoimeteta. Kasutajad tõdesid suuremat naudingutunnet pea kohe pärast kreemi peale kandmist.

  Swiss Navy Max Size Cream on valmistatud transdermaalse geelina, mis pole õline ega rasvane ning seda võivad nautida nii mehed kui naised. Seda peenisesuurenduskreemi võivad kasutada ka need inimesed, kellel on mõni haigus, mis takistab neil kasutamast neelatavaid aineid. Pikema aja vältel kasutades tagab Swiss Navy Max Size Cream tagab optimaalse meeste erektsiooni paranemise, eriti kui toodet kasutada koos Swiss Navy Max Size tablettidega.

  Toote üksikasjad
  SWISS NAVY

  Eriviited