Tenga - Ona Cup Keith Haring disain
  • Tenga - Ona Cup Keith Haring disain

  Tenga - Ona Cup Keith Haring disaini

  0551714

  Tenga

  Mudel
  13,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  Seksuaalsuse nautimises ei ole iseenesest midagi häbiväärset, vastupidi, see on kindel viis oma elu rikastamiseks. Kui ainult inimesed üle kogu maailma saaksid seda ohutult ja vabalt teha! Oma toodetega üritamegi sellist vallatut ja imelist maailma luua.

  TENGA Keith Haring Original Vacuum Cup on eelnevalt libestatud tugeva väliskestaga masturbaator. Tootel on keeruline välistekstuur ja tihe ning realistliku vaakumilaadse imemistundega sisemus. Tenga x Keith Haring Original Vacuum Cup masturbaator täidab kõik sinu oraalseksi fantaasiad.

  See erilisest kollektsioonist Keith Haring Soft Tube Cup on eelnevalt libestatud ning pakitud plastikust pakendisse. Tengaga oled sina olukorra peremees. Tenga x Keith Haring Soft Tube masturbaator on sinu kirgede rahuldamises paindlik – võid temaga nii romantiliselt õrna puudutust kui ka agressiivsemat ja tugevamat kogemust nautida.

  Tenga masturbeerimise tooted on spetsiaalselt seksuaalse kogemuse simuleerimiseks välja töötatud ning diskreetselt pakitud. Võta Tenga masturbaator tööreisile ilma häbenemata kaasa ning ära muretse, kui oled selle öökapile jätnud. Tenga tooted näevad süütud välja – nagu šampooni- või kreemipudelid või isegi kõlarid.

  Toote üksikasjad
  Tenga
  0551714

  Eriviited

  ean13
  4560220551714
  Samas kategoorias on veel 5 toodet :