LA GEMMES - YONI MUNA AMETÜST 1TK - S, M VÕI L SUURUS
  • LA GEMMES - YONI MUNA AMETÜST 1TK - S, M VÕI L SUURUS
  • LA GEMMES - YONI MUNA AMETÜST 1TK - S, M VÕI L SUURUS
  • LA GEMMES - YONI MUNA AMETÜST 1TK - S, M VÕI L SUURUS
  • LA GEMMES - YONI MUNA AMETÜST 1TK - S, M VÕI L SUURUS
  • LA GEMMES - YONI MUNA AMETÜST 1TK - S, M VÕI L SUURUS

  LA GEMMES - YONI MUNA AMETÜST 1TK - S, M VÕI L SUURUS

  LA GEMMES

  Suurus:
  24,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  LA GEMMES - YONI MUNA AMETÜST 1TK - S, M VÕI L SUURUS

  Parandage oma seksuaalelu, tugevdage oma vaagnapõhjalihaseid, (taas)ühendage end oma naiseliku energiaga, leevendage tüütuid naiste ebamugavusi nagu PMS-i sümptomid või põiepidamatus, 100% naturaalsete yoni munadega.

  Vaagnapõhjalihaste tugevdamine aitab sul ennetada paljusid tüütuid sümptome nagu põiepidamatus, menstruaalprobleemid ja madal libiido. Meie yoni-munade abil tugevdad oma vaagnapõhjalihaseid ja koged samalaegselt vääriskivide tervendavat ja spirituaalset mõju, mis ühendab sind iseenda naiselikkusega.

  vääriskivid on tuntud oma tervendavate energeetiliste omaduste poolest ja igal kivil on oma energia, mis viib sind rohkem iseendaga kontakti. Kõik kivid on 100% looduslikud ja ei sisalda kemikaale, silikoone või BPA-d. Need on kingitused emakeselt maalt ning käsitööna valmistatud, mistõttu on igal kivi ainulaadne oma kuju, suuruse ja värvi poolest, ning väikesed "puudused" ongi need, mis muudavad selle kivi täiuslikuks. Olge kristalli hoiustamisel ettevaatlik, kukkudes see puruneb.


  Mis on yoni muna?
  Yoni muna on valmistatud 100% vääriskivist ning see on kanamuna suurune. Muna kantakse tupes. Muna kandmine tugevdab su vaagnapõhjalihaseid ja suurendab vereringet alakõhus.

  Tugev vaagnapõhi pakub nauditavamat vahekorda ja intensiivsemaid orgasme. Vääriskivide energeetiline efekt võib vabastada sind emotsionaalsest pingest ja blokeeringutest. Muna kasutamine aitab teil saada kontakti oma naiselikkuse ja iseenda energiaga.

  Kasud
  La Gemmes yoni munade kasutamine aitab teil saavutada:
  - Intensiivsemaid orgasme
  - tugevdatud vaagnapõhjalihaseid
  - vähenenud PMS-i sümptomeid ja krampe
  - vähenenud põiepidamatust
  - tihedamaid sidemeid sinu enda yoni-ga
  - suurenenud tundlikkust vahekorra ajal
  - uuenenud kontakti oma enda naiselikkusega
  - paranenud enesekindlust ja heaolu
  - enda seksuaalsuse avastamist

  Yoni muna valimine
  Sa võid muna valida lähtudes oma intuitsioonist - milline vääriskivi sulle kõige rohkem meeldib - või vastavalt kivi ravivõimetele. Igal kristallil on oma spirituaalne ja energeetiline mõju. Kui hakkate yoni munaga harjutama, soovitatakse emakat rahustava mõju tõttu sageli alustada just Jade-munaga.

  Milline suurus on sulle parim?
  Meil on sinu jaoks kolmes suuruses mune: S, M ja L. Suurused sentimeetrites võivad veidi erineda kuna iga toode on käsitsi valmistatud kuid saate lähtuda etteantud mõõtmetest. Mida väiksem on muna, seda raskem on teda enda sees tunda ja hoida. Kui sa alles alustad nende kasutamist, vali kõige suurem muna.

  Suurus L on umbes 5 x 3.5 cm
  - Selle suurusega on hea alustada
  - Naistele, kes on sünnitanud
  - Naistele, kellel on põiepidamatus
  - Naistele, kellel on raskusi orgasmini jõudmisega

  Suurus M on umbes 4 x 3 cm
  - Naistele, kellel ei ole põiepidamatust
  - Naistele, kes jõuavad kergelt orgasmini

  Suurus S on umbes 3 x 2.5 cm
  - Sobib kogenud kasutajale, kes on harjunud keskmise suurusega

  Kuna kristallid on looduslikud tooted mida töödeldakse käsitsi, on iga kivi unikaalne ning selle suurus ja värvus võib varieeruda. Kristallidel on oma olemuse tõttu väikesed erisused. Ole kristalli hoiustamisel ettevaatlik, see võib kukkudes puruneda.

  On normaalne, et vääriskivile tekivad aja jooksul praod või see puruneb, sest kivi neelab energiat. Hoolitse kivi eest ja kontrolli alati enne kasutamist, kas see on terve.

  Ametüst
  Ametüst on läbipaistev kristall, mille värvus varieerub helelillast tumelillani. Kivi vabastab stressist ja aitab kehal vabaneda negatiivsusest ja negatiivsetest emotsioonidest. Ametüst stimuleerib ülemist tšakrat võimaldades sul vaimselt kasvada. See võib anda sulle ülevaate su halbadest harjumustest ja aidata neist lahti öelda. Puhastavate omadustega ametüst võib leevendada peavalu, vähendada migreeni ja unehäireid.
  Puhastav, kaitsev, edendab vaimset kasvamist.

  Toote täpsustused:
  - Suurus L on umbes 5 x 3.5 cm
  - Suurus M on umbes 4 x 3 cm
  - Suurus S on umbes 3 x 2.5 cm
  - Materjal: 100% Ametüst
  - 100% looduslik toode
  - Käsitsi valmistatud
  - Ei sisalda kemikaale, silikoone ega plastikut
  - Ei vaja patareisid

  Toote üksikasjad

  Eriviited

  ean13
  8717903273326