• −20%
  • Soodus!
LA GEMMES - YONI MUNADE KOMPLEKT ROOSA KVARTS (L-M-S)
  • LA GEMMES - YONI EGG SET ROSE QUARTZ (L-M-S)
  • LA GEMMES - YONI EGG SET ROSE QUARTZ (L-M-S)
  • LA GEMMES - YONI EGG SET ROSE QUARTZ (L-M-S)
  • LA GEMMES - YONI MUNADE KOMPLEKT ROOSA KVARTS (L-M-S)

LA GEMMES - YONI MUNADE KOMPLEKT ROOSA KVARTS (L-M-S)

LA GEMMES

Vana hind 59,95 €
47,96 € Säästa 20%
MUST REEDE
Kogus
saatmine 24h jooksul

Kliki märksõnadele:
Kirjeldus

LA GEMMES - YONI MUNADE KOMPLEKT ROOSA KVARTS (L-M-S)

Parandage oma seksuaalelu, tugevdage oma vaagnapõhjalihaseid, (taas)ühendage end oma naiseliku energiaga, leevendage tüütuid naiste ebamugavusi nagu PMS-i sümptomid või põiepidamatus, 100% naturaalsete yoni munadega.

Vaagnapõhjalihaste tugevdamine aitab sul ennetada paljusid tüütuid sümptome nagu põiepidamatus, menstruaalprobleemid ja madal libiido. Meie yoni-munade abil tugevdad oma vaagnapõhjalihaseid ja koged samalaegselt vääriskivide tervendavat ja spirituaalset mõju, mis ühendab sind iseenda naiselikkusega.

Vääriskivid on tuntud oma tervendavate energeetiliste omaduste poolest ja igal kivil on oma energia, mis viib sind rohkem iseendaga kontakti. Kõik kivid on 100% looduslikud ja ei sisalda kemikaale, silikoone või BPA-d. Need on kingitused emakeselt maalt ning käsitööna valmistatud, mistõttu on igal kivi ainulaadne oma kuju, suuruse ja värvi poolest, ning väikesed "puudused" ongi need, mis muudavad selle kivi täiuslikuks. Olge kristalli hoiustamisel ettevaatlik, kukkudes see puruneb.

Mis on yoni muna?
Yoni muna on valmistatud 100% vääriskivist ning see on kanamuna suurune. Muna kantakse tupes. Muna kandmine tugevdab su vaagnapõhjalihaseid ja suurendab vereringet alakõhus.

Tugev vaagnapõhi pakub nauditavamat vahekorda ja intensiivsemaid orgasme. Vääriskivide energeetiline efekt võib vabastada sind emotsionaalsest pingest ja blokeeringutest. Muna kasutamine aitab teil saada kontakti oma naiselikkuse ja iseenda energiaga.

Kasud
La Gemmes yoni munade kasutamine aitab teil saavutada:
- Intensiivsemaid orgasme
- tugevdatud vaagnapõhjalihaseid
- vähenenud PMS-i sümptomeid ja krampe
- vähenenud põiepidamatust
- tihedamaid sidemeid sinu enda yoni-ga
- suurenenud tundlikkust vahekorra ajal
- uuenenud kontakti oma enda naiselikkusega
- paranenud enesekindlust ja heaolu
- enda seksuaalsuse avastamist

Yoni muna valimine
Sa võid muna valida lähtudes oma intuitsioonist - milline vääriskivi sulle kõige rohkem meeldib - või vastavalt kivi ravivõimetele. Igal vääriskivil on oma spirituaalne ja energeetiline mõju. Kui hakkate yoni munaga harjutama, soovitatakse emakat rahustava mõju tõttu sageli alustada just Jade-munaga.

Milline suurus on sulle parim?
Meil on sinu jaoks kolmes suuruses mune: S, M ja L. Suurused sentimeetrites võivad veidi erineda kuna iga toode on käsitsi valmistatud kuid saate lähtuda etteantud mõõtmetest. Mida väiksem on muna, seda raskem on teda enda sees tunda ja hoida. Kui sa alles alustad nende kasutamist, vali kõige suurem muna.

Suurus L on umbes 5 x 3.5 cm
- Selle suurusega on hea alustada
- Naistele, kes on sünnitanud
- Naistele, kellel on põiepidamatus
- Naistele, kellel on raskusi orgasmini jõudmisega

Suurus M on umbes 4 x 3 cm
- Naistele, kellel ei ole põiepidamatust
- Naistele, kes jõuavad kergelt orgasmini

Suurus S on umbes 3 x 2.5 cm
- Sobib kogenud kasutajale, kes on harjunud keskmise suurusega

Kuna kristallid on looduslikud tooted mida töödeldakse käsitsi, on iga kivi unikaalne ning selle suurus ja värvus võib varieeruda. Kristallidel on oma olemuse tõttu väikesed erisused. Ole kristalli hoiustamisel ettevaatlik, see võib kukkudes puruneda.

On normaalne, et vääriskivile tekivad aja jooksul praod või see puruneb, sest kivi neelab energiat. Hoolitse kivi eest ja kontrolli alati enne kasutamist, kas see on terve.

Roosa kvarts
Roosa kvarts on kergelt läbipaistev ja roosat värvi. See on universaalse armastuse ja südame kivi. Roosa kvarts aitab sul end armastusele, romantikale ja õnnele avada. Kristall toetab sinu enesearmastust ja aitab sul endale andestada. Kristall leevendab südamevalu ja kurbust ning aitab rahustada negatiivseid emotsioone ja stressi. Roosa kvarts toetab kopse, südant, genitaale ja fertiilsust.
Tingimusteta armastus, andestamine, enesearmastus, soodustab terveid suhteid.

Toote täpsustused:
- Suurus L on umbes 5 x 3.5 cm
- Suurus M on umbes 4 x 3 cm
- Suurus S on umbes 3 x 2.5 cm
- Materjal: 100% roosa kvarts
- 100% looduslik toode
- Käsitsi valmistatud
- Ei sisalda kemikaale, silikoone ega plastikut
- Ei vaja patareisid

Toote üksikasjad

Eriviited