• -0,95 €
SILK'N - TIGHTRA VAGINAL REJUVENATION
  • SILK'N - TIGHTRA VAGINAL REJUVENATION
  • SILK'N - TIGHTRA VAGINAL REJUVENATION
  • SILK'N - TIGHTRA VAGINAL REJUVENATION
  • SILK'N - TIGHTRA VAGINAL REJUVENATION
  • SILK'N - TIGHTRA VAGINAL REJUVENATION

SILK'N - TIGHTRA INTIIMPIIRKONNA NOORENDAJA

Vana hind 349,95 €
349,00 € Säästke 0,95 €
7 tööpäeva
Kogus
7 tööpäeva

Kirjeldus

SILK'N - TIGHTRA INTIIMPIIRKONNA NOORENDAJA

Pärast sünnitust või hormonaalseid muutusi, näiteks menopausi võib naise intiimpiirkond teistsugune välja näha ja tunda end erinevalt. Allavajuvad häbememokad, nõrgenenud tupe seinad, vähenenud rõõm seksuaalvahekorrast, kuivust või uriinileke võivad põhjustada muret ja ebakindlust. Revolutsiooniline Silk'n Tightra kasutab kliiniliselt testitud ja tõestatud kahepolaarset raadiosageduse energiat, mis on võimeline ilma operatsioonita selliseid sümptomeid leevendama.

- Esimene kodus kasutamiseks mõeldud naiste intiimtervise seade
- Aitab taastada enesekindlust, kontrolli ja seksuaalset rahulolu igapäevaelus
- Töötab kahepolaarse raadiosagedusenergiaga, mis on tuntud pinguldava toime tõttu kollageeni sisaldatavatele kudedele.
- Tõestatud seksuaalelu paranemine, suurenenud nauding
- Parandab naise intiimpiirkonna tervist
- Aitab vähendada uriinileket
- märgatavad tulemused vaid nelja nädala jooksul
- turvaline ja valutu
- mitte-invasiivne

AITAB PARANDADA VAGINAALSEID EBAMUGAVUSI ILMA OPERATSIOONITA
Sünnituse, vananemise või teiste põhjuste tõttu võivad osad naised olla mures tundlikkuse kaotamise või intiimosa muutunud väljanägemise pärast. Paljude jaoks võib kitsaste riiete kandmine, jalgrattasõit, sportimine või seks olla keeruline ja valus. Kas operatsioon on ainus võimalus? Silk'n arvab, et mitte!

VAGIINA TUNDUB JA NÄEB VÄLJA NOOREM
Tutvustame teaduslikku läbimurret naiste intiimtervise heaolus! Silk'n'i teadlased on väljatöötanud kodus kasutamiseks mõeldud seadme, mis töötab kahepolaarsel raadiosageduslikul energial, millel on üldtuntud ja kliiniliselt tõestatud mõju kollageeni sisaldatavatele kudedele. Silk'n Tightra kahepolaarne raadiosageduslik energia võib tupe sise- ja väliskülge tihendada ja vaagnapõhjalihaseid treenida. Silk'n Tightrat kasutanud naised ja nende partnerid on teada andnud üldiselt seksuaalelu paranemisest ja naudingu suurenemisest.

Sageli on nad ka oma intiimpiirkonna välimuse osas õnnelikumad ja enesekindlamad.

KAHEPOLAARNE RAADIOSAGEDUSLIKU ENERGIA TEHNOLOOGIA: KLIINILISELT TÕENDATUD
Arstid on hakanud naiste intiimtervist puudutavates probleemides eelistama kahepolaarset RF tehnoloogiat operatsioonidele. Arstide poolt teostatavas kahepolaarses RF ravis uueneb tupe kude, paraneb vereringe, tekivad uued elastiini- ja kollageenikiud, pingutatakse vaagnapõhjalihaseid, häbememokad pingulduvad.

Silk'n on suutnud luua samal tehnoloogial põhineva Silk'n Tightra, mida saab kodus kasutada. See tähendab, et enam ei pea sa kasutama kalleid kliiniku teenuseid. Selle asemel kasutad sa Tightrat ise oma privaatses ja mugavas kodus. Toode on turvaline ja täiesti valutu.

Silk'n kasutab kahepolaarset raadiosageduslikku energait ka kahes teises seadmes: Silk'n FaceTite näonaha noorendamiseks ja Silk'n Silhouette tselluliidi vähendamiseks. Mõlemad seadmed saavutasid lühikese aja jooksul tohutu populaarsuse ja võitsid Prantsusmaal isegi maineka auhinna (Victoire de la Beauté). Sellest ajast peale on entusiastlikud naised üle kogu maailma neid tooteid kasutanud.

TURVALINE KASUTADA
Silk'n Tightra on väljatöötatud spetsiaalselt kodus kasutamiseks ja sellel on mitmed olulised ohutusmehhanismid. 16 sisseehitatud soojusandurit, mis mõõdavad kasutamise ajal naha temperatuuri, veendudes, et see ei ületaks kunagi 42-43°C. See mehhanism tagab, et sinu nahk ei kuumene kunagi üle. Tootel on ka puutetundlik andur, mis tagab selle, et toode töötab ainult siis kui ta on nahaga kindlas kontaktis. Et kaitsta tupe väliskude ülekuumenemise eest, on ka liikumisandur, mis hoiab ära kuumutamise kui Tightra ots ei liigu naha kohal. Tootel on ka automaatne väljalülitusfunktsioon, mis lülitab seadme välja pärast 20-minutilist kasutamist.

KIIRED JA NÄHTAVAD TULEMUSED
Seadme kasutamine on väga lihtne ja võtab väga vähe aega. Sa vajad ainult 8x20 minutilist sessiooni (4 nädalat), et tulemusi märgata. Nende sessioonide vältel paraned sa nii sisemiselt kui välimiselt. Enne Silk'n Tightra kasutamist loe hoolikalt kasutusjuhendit.

KUIDAS SEE TÄPSELT TÖÖTAB?
Silk'n Tightra on loodud nii, et see ei tekita kasutamise ajal ebamugavusi. Seadme kuju on võrreldav spaatlika ja see sisaldab 16 kuld- ja kroomelektroodi. Kõik 16 elektroodi on mõeldud sisemiseks kasutamiseks, 3 kroom-elektroodi aga spetsiaalselt välispidiseks kasutamiseks. Kasutamise ajal tunnete soojust.

Enne kasutamiseks on oluline seadmele kanda Silk'n intiimgeeli, mis annab kahepolaarse RF energia rakendamiseks vajaliku juhtivuse.

TAASLAETAV JA HÕLPSASTI HOIUSTATAV
Sa võid kasutada seadmega kaasasolevat USB kaablit nii arvutiga kui seinapistikuga ühendades. Kui toode on täielikult laetud võid sa Silk'n Tightrat kasutada 20 minutit. Seade on ilusas karbis, millega on hea seda säilitada.

Sisaldab Silk'n intiimgeeli.

Toote üksikasjad

Eriviited