ALPHA ONE - UNITY UNISEX ANAL MASSAGER
  • ALPHA ONE - UNITY UNISEX ANAL MASSAGER

  ALPHA ONE - UNITY UNISEX ANAL MASSAGER

  ALPHA ONE

  Värv:
  179,00 €
  Kogus
  Läbi müüdud

  Kirjeldus

  ALPHA ONE - UNITY UNISEX ANAALVIBRAATOR KULDNE /POLEERITUD / MATT

   

  Elu parim seks!

  Alpha One Unity on luksuslik paaride anaalvibraator, kuid seda saab ka kasutada kui traditsioonilist naiste vibraatorit.

  Unity vibraator-kuul on disainitud nii, et vahekorra ajal saavad mõlemad seda ühel ajal kasutada ning tulemuseks on võimas orgasm. Lisa kasuteguriks on see, et partnerid saavad nautida sama kogemust ühel ajal ja sama leluga.

  Unity anaallelu on tehtud tugevast alumiiniumist, mille sisse on integreeritud 3-e kiirusega vibraator. See lelu võimaldab vahekorra ajal saada võimsamaid erektsioone ja imelisi orgasme.

  Alpha One Unity palli-kujuline osa sisestatakse kehasse ja must osa (3-e kiirusega vibraator) jääb välja. Anaalvibraatori kahte osa ühendab peenike vars. Peenikesel varrel on kaks funktsiooni: 1. see võimaldab ümber objekti täielikult sulguda 2. see võimaldab vibratsioonidel liikuda läbi varre ja paneb pallid sees vibreerima. Tunne on fantastiline!

  Alpha One Unity vibraator-kuul on nii diskreetne, et seda saab kanda kogu päeva vältel, iga kord kui liigutad, liigub ka pall. Isegi ilma vibratsioonideta on tunne hea, kuid koos on veelgi parem.

  Kui lelu on sees, siis see välja kukkuda ei saa. Iga tõukega surub anaalpunn seest õrnalt vastu aanust, mis saadab vägagi nauditavaid tundeid üle kogu selle ala. Need mõnuefektid koos vahekorraga, muudavad seksi fantastiliseks.

  Toote üksikasjad
  ALPHA ONE

  Eriviited

  ean13
  5060164770190
  Samas kategoorias on veel 5 toodet :