• −40%
BELOU - REMOTE CONTROLLED VIBRO-BULLET WITH A CLITORAL STIMULATOR
  • BELOU - REMOTE CONTROLLED VIBRO-BULLET WITH A CLITORAL STIMULATOR

BELOU - KAUGJUHITAV KLIITORISTIMULAATORIGA VIBROKUUL

Värv:
Meie eelmine hind 129,95 €
77,97 € Säästa 40%
Kogus
saatmine 24h jooksul

Kirjeldus

BELOU - KAUGJUHITAV KLIITORI STIMULAATORIGA KUUL-VIBRAATOR

Orgasmiline rõõm tänu topeltstimulatsioonile!

Erakordselt ilus vibrokuul pakub kahekordset stimulatsiooni - see ei rõõmusta sind ainult vaginaalselt vaid hellitab ka su kliitorit. Sul on võimalik valida nelja vibratsioonikiiruse ja nelja režiimi vahel. Režiime ja kiirust on võimalik eraldi puldist kontrollida (vahemik: kuni 5 meetrit). Vibratsioonid levivad üle kogu kuuli ja liiguvad otse jäigale stimulatsioonivarrele, mis hellitab sinu naudingupärlit.

Kaasasolevat silikoonpatja võid kasutada stimulatsioonivarre pehmendamiseks, et kogeda veelgi enam mugavust ja õrnemat stimulatsiooni. Vibrokuul on veekindel (IPX7) ja seda saab laadida ka induktsiooni abil läbi laadimisjaama ja USB kaabli.

Puldi patareid on komplektis. Laadimisaeg ca 180 minutit, aku tööaeg ca 45 minutit, stand-by aeg ca 120 minutit. Veekindel (IPX7)

Must ja rooskuldne kuul-vibraator: kogupikkus 8.5 cm, sisestatav pikkus 7.5 cm, Ø max. 3.6 cm. Kliitori stimulatsioon: kogupikkus 4.9 cm, Ø 0.9-1.4 cm. Silikoonpadi: 3.8 cm pikk, 2.5 cm lai. PU kattega ABS, ABS metallkattega, PU-kattega silikoon

Toote üksikasjad

Eriviited

ean13
4024144605842
Samas kategoorias on veel 5 toodet :