Fun Factory - Bi Stronic Fusion
  • Fun Factory - Bi Stronic Fusion
  • Fun Factory - Bi Stronic Fusion
  • Fun Factory - Bi Stronic Fusion

  Fun Factory - Bi Stronic Fusion rabbit vibraator-pulsaator

  4001135

  FUN FACTORY

  FEEL THE FUSION

  Imeline kombinatsioon võimsast vibratsioonist ja mehelikest tõugetest. Iga sinu soovunelm saab täidetud ja  kõik ihad rahuldatud. Saa erakordne maailmaklassi kogemus Bi Stronic Fusioniga! Loe artiklit sellest vibraatorist: http://www.eros.ee/shop/et/article/68-kliendi-artikkel-fun-factory-bi-stronic-rabbit-vibraator-pulsaatorist

  Värv:
  169,90 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kirjeldus

   FUN FACTORY BI STRONIC FUSION RABBIT VIBRAATOR PULSAATOR – PARIM MÕLEMAS MAAILMAS

   Kõik mida sa ihaldad – Ühes seksmänguasjas!

  Kas sa tahad seda kõike? Ihkad tunda armsama kirglikke tõukeid, sõrmede pulseeringut oma g-punkti vastas, sõrmeotse pekslemist oma häbememokkadel? Kas sa armastad võimsat sensatsiooni super tugevate vibraatorite alal? Laienda oma seksuaalset universumi Bi STRONIC FUSIONi abil, see on murranguline uus mänguasi mis  tõukab, pulseerib, vibreerib, laperdab ja annab sulle sellega kõik mida sa oled kunagi soovinud.

  Intuitiivne kontroll QuickSTOP funktisiooni abil

  Aku laadimise tuluke – Lõbu ei saa kunagi otsa

  Klahvilukk reisimiseks

  Sobib anaalseks kasutamiseks

  Veekindel – Saa märjaks!

  Taaslaetav – Armasta Emakest Maad

  Valmistatud kehasõbralikust silikoonist – Armasta ennast

  Saksamaal disainitud ja käsitööna valminud.

  Tõuked ja võimas vibratsioon – viimaks koos!

  Ole valmis supernoova sensatsiooniks. Oleme valmistanud meie enimmüüdud STRONIC pulsaatori ühe kõige võimsama turul oleva välise mootoriga, mis on loodud maailma esimeseks kahekordse elamuse mänguasjaks, kus on kombineeritud realistlikud tõuked koos müriseva vibratsiooniga. Vali 64 erineva rütmi vahel, alates sügavatest,rütmilistest tõugetest kuni kiirete intensiivsete pulseeringuteni. Säti end mugavalt sisse ja naudi tundide viisi hands-free lõbusid.

  Bi STRONIC FUSION enendab naudingu võimalikkusi, pakkudes sisemise liikumise erinevaid crescendosid ja mustreid, koos sügava vibratsiooniga mis hellitab su kliitorit ja häbememokki. Käsitsi valmistatud ja disainitud saksamaal kasutades turul olevat kõige kõrgema kvaliteediga kehasõbralikku silikooni.  See ainulaadne mänguasi uhkeldab intuitiivse nupuga, veekindla disainiga, mis on mitmekülgne ja kerge puhastada, reisilukuga ja akunäidikuga - et sul lõbu kunagi otsa ei saaks.  

  Bi STRONIC FUSIONil on kaks tugevat mootorit, mida saab kasutada ka eraldi

  Bi STRONIC FUSIONi laiendused on paindlikud

  Bi STRONIC FUSION kombineerib edasi-tagasi liikuvust ja vibratsiooni.

  See on ka vee all veekindel!

  Bi STRONIC FUSIONil on akuga pulsaator koos mänguasja sisse lisatud ja integreeritud akulaadijaga. Seda laetakse kasutades algset MAGNETIC laadija  Click 'N' CHARGE süsteemi.

  Kõik  FUN FACTORY lelud on leiutatud, arendatud, disainitud ja toodetud Bremenis, Saksamaal.

  FUN FACTORY pakub mitmekesise värvivalikuga tooteid, mis on kõik valmistatud nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist.

  Enne esimest ja peale iga kasutuskorda puhasta mänguasja õrnalt sooja vee ja vedelseebiga. “Cleaner” on mõeldud spetsiaalselt erootiliste mänguasjade ja intiimpiirkonna puhastamiseks.

  Paar tilka veebaasil libestit tekitab mõnusa tunde mänguasja kasutamisel. FUN FACTORY soovitab veebaasil libestit TOYFLUID.

  Tähelepanu: Kokkupuude õlide ja kreemidega (päikesekreem, huulepalsam, toiduõli jne) võib kahjustada juhtseadet või kogu sekslelu!

  21,7 cm ja Ø 3,9 - 4,8 cm, 366 g

  Toote üksikasjad
  FUN FACTORY
  4001135

  Eriviited

  ean13
  4032498802626
  Samas kategoorias on veel 5 toodet :