• −20%
  • Soodus!
FUN FACTORY - MR BOSS VIBRATOR
  • FUN FACTORY - MR BOSS VIBRATOR
  • FUN FACTORY - MR BOSS VIBRATOR
  • FUN FACTORY - MR BOSS REALISTLIK VIBRAATOR

FUN FACTORY - MR BOSS REALISTLIK VIBRAATOR

FUN FACTORY

Värv:
Vana hind 79,90 €
63,92 € Säästa 20%
MUST REEDE
Kogus
Laos olemas (Eros Butiik)

Kliki märksõnadele:
Kirjeldus

FUN FACTORY - MR BOSS REALISTLIK VIBRAATOR

   Mängi sellega
- Ahvatlevalt realistlik kuju
- Patarei +vibraatror – kõige võimsama akuga mänguasjad
- Stabiilne energia kogu aku kasutusaja jooskul
- 4 Kiirust & 6 Mustrit

20,2 cm - Ø 1,7 - 4,0 cm, 222 g

Vali meie HYBRID KIT komplekt, et laadida taaslaetavaid patareisid mänguasja sees.

Me kaotasime kõik patareidega mänguasjade puudused, hoidsime alles nende eelised ja lisasime juurdegi! MR. BOSS meie mängureegleid muutvast BATTERY+ sarjast, on kõige võimsama patareil töötava mootoriga, tal on taaslaetavad patareid (ja sa tunned selle erinevust) ning seda saab efektiivselt taaslaadida HYBRID KIT seadmega. Just nii, sa oled asjast õigesti aru saanud. Me oleme loonud uue patenteeritud tehnoloogia, mis muudab su suhet vibraatoritesse väga positiivsel viisil.

SUPER TUGEV

MR. BOSS pakub tõsiselt tugevat vibratsooni, mis on võrreldab su lemmik taaslaetava mänguasjaga. See on sügav, mürisev, bassihelilise kvaliteediga, mis on just see, mida paljud vajavad, et saavutada enneolematuid orgasme. Erinevalt teistest patareitoitega leludest, püsib MR. BOSS stabiilsena terve patarei kasutusaja, et saaksid lõpuni lõbutseda!

VALI OMA VÕIMSUS
Sa pole veel kunagi sellist mänguasja proovinud. MR. BOSS kasutab tavalisi patareisid, või taaslaetavaid patareisid, täiuslikuks kindluseks ja loodussõbralikuks mõtteviisiks. HYBRID KIT lubab sul mänguasja sees olevaid patareisid laadida justkui laeksid sa akut. Meie nutikas tehnolooga teeb vahet tavalistel ja taaslaetavatel patareidel.

REALISTLIK KUJU
BIG BOSSI G-punkti rahuldava vibraatori suurust on veidikene vähendatud ja sa armastad seda isegi rohkem. Realistlik ja stimuleeriv kuju on jäänud samaks.

KOHENE RAHULDUS
Sa tahad seda mänguasja kohe kasutada? Kasutad vibraatorit ainult vahel harva? MR. BOSS lahendab koheselt su probleemid. Nii kaua kuni sul on kodus uued patareid olemas, on su vibraator töökindel. (Sa võid patareisid isegi puldi seest varastada kui vaja!)

KINGITUS TÄNASEKS ÕHTUKS
Võta oma tänase õhtu kingitus karbist välja! Tänu patareide mugavusele sobib see mänguasi ideaalselt romantilisteks hetkedeks või viimase minuti hädaabiks.

TÄIUSLIKULT DISKREETNE
Lae taaslaetavaid patareisid MR. BOSS vibraatorist eraldi kuni su MR. BOSS on sahtlis puhkamas. Sellest targemat valikut pole olemas.

MEIE GARANTII
FUN FACTORY pühendunud kvaliteediga valmistatud MR. BOSS vibraatoril on kaheaastane garantii.

Toote üksikasjad

Eriviited

ean13
4032498073088