• −20%
Je Joue - G-Kii Vibraator
  • Je Joue - G-Kii Vibraator
  • Je Joue - G-Kii Vibraator

Je Joue - G-Kii Vibraator

JE JOUE

G-Kii - Klikka, leia, lukusta

Värv:
Vana hind 119,00 €
95,20 € Säästa 20%
Kogus
Laos olemas (Eros Butiik)

Kirjeldus

Uuel “G-Kii”-l on unikaalne reguleerimisfunktsioon, millega saad kuue erineva positsiooni vahel valida, et leida ideaalne asend, mis sobiks su kehaga.Uus G-Kii:

- 2 sõltumatut mootorit, üks otsas ja üks kehas

- topeltstimulatsiooniks on laiem kliitori stimulatsiooniala.

- õmblusteta

- sama laadimispind ja kasutab sama laadijat nagu teised “Je Joue” -i tooted.

- ühe nupuga ja kerge kasutada

Nagu kõik “Je Joue” tooted, “G-kii” on tehtud 100% kehasõbralikust silikoonist, 100% veekindel, sellel on 5 funktsiooni ja 6 vibratsioonimustrit. 

NB! G-Kii sobib ka meestele eesnäärme stimuleerimiseks!

 

Kui me räägime oma kehadest, siis ei saa väita, et oleks olemas lahendus, mis sobiks kõigile. Seetõttu ongi loodud G-Kii, mis on võimalikult paindlik. G-Kii aitab leida Sinu G-punkti esimest korda ning see sobib ka neile, kes otsivad vürtsikamaid elamusi. Selle ergonoomiline kuju aitab Sul avastada uusi nurki, millega kõige rohkem mõnu tekitada.

 

Oled valmis alustama oma teekonda G-Punkti orgasmini? Siit leiad kasulikku informatsiooni, kuidas sinna jõuda.

 

G-punkti avastajad – Siin on teie eritellimusel nauding.

Ole kindel, et Sul on olemas üks vee baasil libesti, et kõik sujuks meeldivalt. Avasta oma intiimpiirkonda, eruta ning stimuleeri omale meeldivas tempos.

  1.  Uuringud näitavad, et suurem osa naistest kipuvad pigem saama klitoraalset orgasmi kui vaginaalset orgasmi. Me soovitame teil alustada nõnda, et G-Kii oleks täielikult kõveraks keeratud, et saaksite samaaegselt stimuleerida end nii klitoraalselt kui ka G-punkti piirkonda üles-alla liigutades.
  2.  Mida mugavam Sul hakkab, seda vähem võid keskenduda kliitorile. G-Kii-d võite liigutada erinevate suundade ning rütmidega, et saaksite kordamööda näiteks stimuleerida kliitorit ning oma G-punkti.
  3.  Kui olete oma sisemiste sensatsioonidega juba tutvunud, võite G-kii täielikult lahti keerata ning keskenduda vaid oma G-punktile. Täielikult avatud positsioon on arvatavasti parim koos partneriga kasutamiseks, mis annab temale kontrolli Sinu G-punkti orgasmi üle.

Kui oled juba G-punkti ekspert, tee need sammud läbi vastupidises järjekorras. Parimate orgasmide saamiseks pole reegleid, mängi G-Kii-ga, et leida omale just parim säte.

 

Soovitus: kasuta alati ohtralt vee baasil libestit!

 

Sinu G-punkti lemmikmänguasja sünd

Meie missioon oli luua ideaalne G-punkti lelu, et tuua naistele ja paarikestele uskumatud naudingud. Me teadsime, et peame teemat väga põhjalikult uurima. Töötasime koos günekoloogidega, kes tagasid meile võimaluse võrrelda üle 10 000 naise anatoomiat. Pärast arstidega ning disaineritega suhtlemist taipasime, et ainus võimalik variant tagada kõikide naiste üheaegne rahulolu oleks luua lelu, mida on võimalik oma G-punkti jaoks isikustada.

Soovitus: Surumine ja rõhk on silmipimestava G-punkti orgasmi saladus.

 

Mis on G-punkt?

Esiteks tuleb aru saada, et G-punkt on reaalne koht iga naise kehas! See on piirkond, kuhu on kogunenud väga tundlikud närviotsad mis, õigesti stimuleerides, tagavad uskumatu orgasmi. Ära unusta, et Su aju peab töötlema neid G-punkti sensatsioone ning on väga oluline, et oleksite rahulikult õiges tujus ning juba erutatud, et saada parim kogemus.

 

Leia oma G-punkt

G-punkt asub igal naisel erinevas kohas. Oma keha tundma õppides suudate leida oma G-punkti vaevata. Kõige lihtsamini saab seletada G-punkti asukohta järgnevalt: see paikneb umbes 5 sentimeetri sügavusel vagiinas ning positsioneerib naba suunas.

 

Kuidas seda õigesti stimuleerida?

Rahulikult ja ühtlaselt õrnalt vajutades saavutate kõige paremad orgasmid. Proovige kasutada erinevaid tehnikaid: edasi-tagasi, üles-alla, väikesed ringikesed. Kui olete leidnud omale sobiva rütmi, muutub G-punkt suuremaks, mis annab märku, et teete õiget asja.

 

Tähelepanu: G-Kii erilised vibratsioonid pakuvad madalaid vibratsioone, mis leiavad tee veelgi sügavamale Sinu kehasse.

Toote üksikasjad
JE JOUE

Eriviited

ean13
5060170970553