Love To Love Cry Baby By Manara
  • Love To Love Cry Baby By Manara
  • Love To Love Cry Baby By Manara
  • Love To Love Cry Baby By Manara

  Love To Love - Cry Baby by Milo Manara vibromuna

  603023

  Love To Love

  Secret Bullet vibromuna - Milo Manara limiteeritud väljalase. Restoranis, poes või voodis, Cry Baby! sekslelu sobib suurepäraselt paaridele. 

  59,90 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kirjeldus

  Love To Love - Cry Baby Milo Manara disainitud vibromuna

  Cry Baby! on esimene juhtmeta puldiga juhitav vibraator-kuul. Võid salaja sensatsioone varieerida ning oma partnerit 10 erineva vibratsiooniastmega üllatada.

  Selle kasutamine on väga lihtne. Kasuta pulti, et proovida erinevaid kiiruseid ja olemasolevaid variatsioone ning lase oma fantaasial end juhtida! Puldi ekraan laseb sul naudingut kontrollida!

  • Hüpoallergeenne ABS Plastik
  • 10 vibratsiooni kiirust/rütmi
  • Patareid kaasas

  Materjal: ABS plastik
  Suurus: 7.5 x 3 cm
  Voolu allikas: 2 x LR03 AAA ja 1x A23 patareid (kaasas)

  Kes on Milo Manara?

  Milo Manara on üks vähestest kunstnikest, kellel õnnestub teha erootilisi koomikseid ja hoida siiski reputatsiooni ehtsa ja eduka kunstnikuna. Manara on teadupärast huvitatud maalimisest üldiselt ning klassikalistest kunstnikest nagu Rafael.
  Manara reputatsioon on kinnistunud kunstnikuna, kes toodab koomikseid, mis keerlevad ilusate elegantsete naist ümber, kes on sattunud ebatõenäolistesse ja fantastilistesse erootilistesse olukordadesse. Järgnevate aastate jooksul kombineeris Manara järjejutte, originaalseid töid ja tegi koostööd kuulsate loomeinimestega. Kogu selle aja vältel jätkas Manara erootiliste koomiksite teemade uurimist kunstilisest vaatenurgast, mida nüüdseks loetakse Manara isiklikuks stiiliks.
  Manara loetakse maailma kõige tähtsamate koomiksiautorite hulka.  

  Toote üksikasjad
  Love To Love
  603023

  Eriviited