MYSTERYVIBE CRESCENDO VIBRAATOR
  • MysteryVibe Crescendo vibrator

  MYSTERYVIBE CRESCENDO

  Tõenäoliselt parim vibraator meie poes!

  Värv:
  169,00 €
  Kogus
  Läbi müüdud

  Kirjeldus

  MYSTERYVIBE CRESCENDO VIBRAATOR

  Siin on MysteryVibe Crescendo, paindlik ja võimas vibraator, mis aitab ellu viia kõik sinu seksikad soovid ja fantaasiad! Vibraatorit saab erinevatel viisidel kokku voltida, see sisaldab 6 vibreerivat mootorit, ei karda vett ja seda saab isegi mobiiltelefonist juhtida.

  MysteryVibe Crescendo on modernne sekslelu, sündinud mitmeaastaste uurimuste ja arenduste tulemusena. Valmistatud meditsiinilisest silikoonist, Crescendo on uskumatult pehme ja tema kuju võib kohandada vastavalt Sinu soovile. Võite näiteks jätta selle sirgeks, nagu "i", murda selle pooleks nagu "U" või keerata selle ussiks nagu "S". Selle täielikult veekindel disain võimaldab seda kasutada nii duši all kui vannis.

  MysteryVibe vibraator ühendab kuus mootorit, mis pakuvad teile uskumatuid vibreerivaid naudinguid. Vibratsioone saab käsitsi kontrollida otse sekslelu küljes olevatest nuppudest või nutitelefonist tänu "MysteryVibe" tasuta rakendusele. Rakendus võimaldab teil mitte ainult Crescendo vibratsioone kontrollida, vaid neid ka kohandada.

  MysteryVibe Crescendo on varustatud juhtmeta laadimisjaamaga, mis töötab induktsiooni abil. Lihtsalt asetada Crescendo juhtimisjaama ja see hakkab laadima.

  Palun kasutage seda sekslelu koos veebaasil libestiga. Puhastage Crescendo vibraatorit enne ja pärast kasutamist natukese sooja vee, vedelseebi ja lelude puhastajaga

  • Kvaliteetne paindliku struktuuriga vibraator
  • 6 mootorit (4 kõrge intensiivsusega mootorit ja 2 PowerBoost mootorit)
  • Valmistatud pehmest ja siidisest meditsiinilisest silikoonist
  • Komplektis on laadimisalus
  • 16 manuaalset vibratsioonirežiimi
  • Kontrollitav ja isikupäraseks muudetav läbi "MysteryVibe" tasuta rakenduse
  • 100% veekindel ja kergelt puhastatav
  • Komplektis on hoiukott

  Materjal: Meditsiiniline silikoon (flataadivaba)
  Kogupikkus: 21.7 cm
  Sisestatav pikkus: 15.5 cm
  Laius: 3.7 cm
  Paksus: 2.2 cm
  Toide: sisseehitatud laetav aku (toode on koos laadimistarvikuga)
  Kasutusaeg: 2 tundi
  Laadimisaeg: 1 tund
  Värvus: Lilla või sinakasroheline

   

   

  KLIENDI TAGASISIDE: MysteryVibe Crescendo

  "Aasta aega omanud, tehnilise poole pealt töötab igati hästi ja on vastu pidanud, Väga hea esimene dildo ja vibraator, kuna tema mitmekülgsuse tõttu saab leida-otsida enda kehale sobivat kuju, asendit ja funktsiooni. Olgu selleks keskendumine vibratsioonidele või dildo olemusele. Paindlik ka! Just selle tõttu et ta väändub oma lülidest, saab seda väga täpselt oma kehale sobivaks sättida ja ta püsib selles positsioonis. Ja paarikesi kasutades on ta justkui ideaalne, kuna vale liigutuse puhul annab ta vorm järele. Ta on samaaegselt perfektselt jäik ja õigesti paindlik."

   

  "Crescendo on täpselt see “miski”, mida olen oma ellu otsinud, aga pole päris täpselt osanud sõnastada, mis see olema peaks, sest mu soovid on väga spetsiifilised, aga samas laiaulatuslikud ja pidevas muutuses. Esimene asi, mis mind selle lelu juures tõmbas, oli see, et seda saab sõnaotsesesmõttes painutada enda või oma partneri soovi järgi ning kasutada nii sees-kui välispidiselt (või sees-ja välispidiselt korraga). Lisaks tuleb ostuga kaasa eraldi virtuaalne “Playbook”, milles on toodud välja erinevad poosid, kus on mõeldud nii naiste kui meeste soolomängule, ent põhirõhk oli poosidel, mida saab katsetada partneriga. Nüüd on Crescendost saanud ustav kaaslane nii iseenda kui partneriga kvaliteetaega veetes. Lelu on valmistatud kehasõbralikust silikoonist, mis soojeneb ruttu, seega tekitab see keha vastas mõnusa, lausa koduse, tunde. Crescendole on seadistatud 12 erinevat vibratsiooni, lisaks saab MysteryVibe äpis luua võnkeid täpselt enda vajaduste ja soovide järgi. Long story short: sellest sinisest mänguasjast on minu jaoks saanud asendamatu sõber, kelle värinad toovad igasse päeva elevust ja mängurõõmu. Ning iga vanniskäigu muudab Crescendo oma kohaloluga lihtsalt maagiliseks!"

  Toote üksikasjad

  Eriviited

  ean13
  5060464020018