SATISFYER - PRO G-SPOT RABBIT
  • SATISFYER - PRO G-SPOT RABBIT
  • SATISFYER - PRO G-SPOT RABBIT
  • SATISFYER - PRO G-SPOT RABBIT
  • SATISFYER - PRO G-SPOT RABBIT

  SATISFYER - PRO G-SPOT RABBIT

  SATISYFER

  59,95 €
  Kogus
  Laos olemas (Eros Butiik)

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  SATISFYER - PRO G-PUNKTI ÕHURÕHUGA KLIITORIT STIMULEERIV RABBIT VIBRAATOR

  Aeg ülimaks sensatsiooniks. See eriline jänkuvibraator on teie muusa, kes mängib teie orgasmidega. Sarnaselt teiste Satisfyeritega, stimuleerib ka see lelu teid survelainete abil puutevabalt, pakkudes sügavamat stimulatsiooni, mis viib teid multiorgasmideni. Ainuüksi see võimalus on naistele üle kogu maailma toonud näole laiu naeratusi. Kuna iga tordi peal võiks ka üks kirss olla, töötati välja Satisfyer Pro G-punkti jänkuvibraator. See laiendab kliitori survelainete stimulatsiooni täiendava G-punkti massaažiga. Ehk tasub võtta mõni päev puhkust ja veeta need oma uuendusliku naudingukaaslasega voodis.

  Vii oma libiido tippu!
  Pro G-punkti jänkuvibraatori ergonoomiline kuju ja siidpehme silikoonkate tagavad, et see püsib mugavalt teie käes. Kui ahvatlev disain on teid juba võrgutanud libiseb see sujuvalt teie sisse. Elastne, kergelt kaardus kere liibub oskuslikult teie kurvides ja otsib oma võimsa mootoriga üles teie G-punkti. Meeldiv kooslus milles on kolm vibratsiooni intensiivsust ja seitse mustrit, mis pakuvad sügavaid vaginaalseid vibratsioone.

  Samal ajal paitab survelaine teie kliitorit ja ümbritseb selle armastusega. Ümmargune silikoonist otsik ümbritseb kliitorit ja viib teid puutevaba orgasmini. See tunne on sarnane oraalsele stimulatsioone: kiired muutused imemise efekti ja rõhulaine vahel on saadaval 11 erineva intensiivsusega. Intensiivsuste vahetamiseks kasutage intuitiivseid juhtnuppe. Kolmas nupp kontrollib vibratsiooniseadet, võimaldades lugematuid kombinatsioone. Satisfyer Pro G-Spot on ka äärmiselt vaikne kuigi võib hoopis teid valjuhäälseks teha! Veekindel viimistlus võimaldab lelu kaasa võtta ka vanni või duši alla.

  Materjal ja hooldus
  Selle Satisfyeri vahetatav, nahasõbralik silikoonkinnitus on ümar ja käepärane. Hõõrdevaba pind ümbritseb tihedalt ja oskuslikult teie kliitori. Et oma naudinguelamust veelgi tugevdada, kasutage veebaasil libestit. Integreeritud laetav aku pakub keskkonnasõbralikku laadimist. Kui soovite sekslelu laadida toitepistiku kaudu, saab magnetilist USB-kaablit (komplektis), täiendada tavalise 5V pistikuga. Nahasõbralikku silikooni on väga lihtne puhastada. Pese lelu leige vee ja seebiga. Eriti põhjaliku puhastuse jaoks kasutage spetsiaalset sekslelude puhastusvahendit.

  - Rõhulained ja vibratsioon
  - Eraldi kontrollitavad seaded
  - 2 võimsat mootorit. Veekindel
  - Taaslaetav, USB kaabel komplektis

  Toote üksikasjad

  Eriviited