SATISFYER - PRO PLUS VIBRATION
  • SATISFYER - PRO PLUS VIBRATION
  • SATISFYER - PRO PLUS VIBRATION
  • SATISFYER - PRO PLUS VIBRATION
  • SATISFYER - PRO PLUS VIBRATION
  • SATISFYER - PRO PLUS VIBRATION

  SATISFYER - PRO PLUS VIBRAATORIGA VAAKUMSTIMULAATOR

  SATISYFER

  59,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kirjeldus

  SATISFYER - PRO PLUS VIBRATSIOONIGA VAAKUMSTIMULAATOR

  Sa naudid oma Satisfyer vaakumstimulaatori survelaineid, aga igatsed klassikalise vibraatori sensuaalset vibratsiooni? Uus Satisfyer Pro Plus Vibration ühendab survelaiend sensuaalsete vibratsioonidega pakkudes sulle võrreldamatut naudingut!

  Iga kord bumerang
  Satisfyeri disain näeb natuke välja nagu Austraalia bumerang - kui see juba kord su käes on, tuleb see alati sinu juurde tagasi. Nii saad sa kogeda ja nautida ka Pro Plus Vibration mudelit! Valmistatud siidiselt siledast silikoonist, pakub see käepärane naudingumasin klassikalist, puutevaba surverõhulainete stimulatsiooni ja õrritavat vibratsiooni sinu kliitorile. Pehme silikoonist kinnitus ümbritseb su kliitorit armastusega, nii saavaid võimsad survelained sind hellalt ekstaasi sõidutada, samal ajal kui meelad vibratsioonid sind kiusavad.

  Orgasm? Oo jaa!
  Nagu kõik Satisfyeri tooted pakub ka Pro Plus Vibration 11 intensiivsusrežiimi. Vibratsiooni funktsioon pakub täiendavat naudingut: vaikne, aga võimas mootor pakub õrritavaid vibratsioone, masseerides sind 10 varieeruva vibratsioonirežiimi abil. Surverõhulaineid ja vibratsiooni saab eraldi kontrollida, mis pakub sulle individuaalse elamuse, intensiivselt õnneliku lõpuga. Soovid kogeda lõbustusi vee all? Tänu veekindlale viimistlusele, saad sa nautida head seltskonda ka duši all või vannis.

  Üles ja alla - kogu öö läbi
  Surverõhulaineid saab hõlpsasti aktiveerida on/off nupu abil ja võimsust saab reguleerida +/- nuppude abil vastavalt sinu enda meeleolule. Vibratsiooni saad reguleerida teise nupu abil, mis tähendab, et sul on võimalik hoida kaks funktsiooni alati eraldi. Tänu integreeritud taaslaetavale akule, on Satisfyer Pro Plus Vibration kergelt laetav kaasasoleva USB magnetkaabli abil.

  Materjal ja hooldus
  Kehasõbralik silikoonist pea on ergonoomilise kujuga, ümbritsedes kliitorit väga täpselt ja õrnalt. Pead on puhastamiseks kerge eemaldada. Ülima naudingu saavutamiseks soovitame koos tootega kasutada veebaasil libestit. Satisfyer Pro Plus Vibratsion vaakumstimulaatoril on integreeritud taaslaetav aku, mis on väga keskkonnasõbralik. USB magnetkaablit (komplektis) saab vajadusel täiendada ka standartse 5V pistikuga.

  - Surverõhulained ja vibratsioon
  - Metsikud kliitoriorgasmid
  - Eraldi kontrollitavad seaded
  - 2 Võimsat mootorit
  - Veekindel
  - Taaslaetav, USB kaabel komplektis

  Toote üksikasjad
  SATISYFER

  Eriviited

  Samas kategoorias on veel 5 toodet :

  Bränd:: FUN FACTORY

  Fun Factory - Bi Stronic Fusion rabbit vibraator-pulsaator

  FEEL THE FUSION Imeline kombinatsioon võimsast vibratsioonist ja mehelikest tõugetest. Iga sinu soovunelm saab täidetud ja  kõik ihad rahuldatud. Saa erakordne maailmaklassi kogemus Bi Stronic Fusioniga! Loe artiklit sellest vibraatorist: http://www.eros.ee/shop/et/article/68-kliendi-artikkel-fun-factory-bi-stronic-rabbit-vibraator-pulsaatorist

  Hind 169,90 €
  Vaata lähemalt
  saatmine 24h jooksul