• Uus
G-punkti vibraator Yummy Sunshine
  • G-punkti vibraator Yummy Sunshine
  • G-punkti vibraator Yummy Sunshine
  • G-punkti vibraator Yummy Sunshine
  • G-punkti vibraator Yummy Sunshine
  • G-punkti vibraator Yummy Sunshine
  • Osta parima hinnaga SATISFYER - Yummy Sunshine G-punkti vibraator - VIBRAATORID

SATISFYER - Yummy Sunshine G-punkti vibraator

E28567
49,95 €
7 tööpäeva
Kogus
7 tööpäeva

Kirjeldus

SATISFYER - Yummy Sunshine G-punkti vibraator

Yummy Sunshine see särav, rõõmsameelne kollane võimas G-punkti vibraator 100% paindlikust nahasõbralikust silikoonist toob ka vihmaseimal päeval päikese teie jaoks pilve tagant välja.

Kas otsid enda ja oma G-punktile uut sõpra, kellega lõbutseda? Saa tuttavaks - Yummy Sunshine G-punkti vibraator. Äärmiselt meeldiva kumerusega vibraator hellitab teid sensuaalselt oma lopsakate kurvide- ja 12 vibratsiooni programmiga. Troopiliselt kollase ja sileda Silk Touch pinnaga annab see nii intensiivse orgasmi, et toob teie päikese taas välja!

Teised Eros Butiik e-poes müügil olevad G-punkti vibraatorid.

Ainult head vaibid!
Yummy Sunshine on disainitud nii, et leiad intuitiivselt ühe nupuvajutusega enda lemmikprogrammi. 12 eriti võimsat vibratsiooniprogrammi koosnevad 6 intensiivsusest ja 6 taevalikust rütmist. Võnked on täiuslikult jaotatud kogu vibraatori ulatuses, nii et need stimuleerivad intensiivselt nii ülemises otsas kui ka alumises osas. Tänu veekindlale viimistlusele (IPX7) kutsub see vibraator teid ka sensuaalseid naudinguid avastama duši all või vannis.

Omadused:

- Ülitugev sügav vibratsioon
- Paindlik kere

- Veekindel
- Kvaliteetne, pehme täissilikoon

Yummy Sunshine on taaslaetav ning sellega tuleb kaasa ka USB-kaabel.

Materjal:

Nahasõbralik silikoonist Satisfyer G-punkti vibraator on siidpehme viimistlusega. Veekindlus (IPX7) koos praktilise kujundusega, mis on valmistatud kriimustuskindlast ABS-plastikust. Seda on lihtne vee ja vähese seebiga kiiresti ja hõlpsalt puhastada, nii püsib see pikemas perspektiivis hügieeniline, Eros Butiik e-poes on saadaval ka mänguasjade desinfitseerimiseks mõeldud antibakteriaalsed puhastusvahendid, kui mõnikord oma mänguasjale sügavamat puhastust soovid teha. Painduv materjal on imeliselt libe ja kohandub kiiresti teie kehatemperatuuriga.Toote üksikasjad
E28567

Eriviited