Sqweel 2 - Oral Sex Toy
  • Sqweel 2 - Oral Sex Toy

  Sqweel 2 - Oral Sex Toy suuseksi simulaator

  Sqweel

  Värv:
  49,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  Sqweel 2 - Oral Sex Toy suuseksi simulaator

  Maailmas number üks naistele mõeldud suuseksi stimulaator on nüüd veelgi parem! Sqweel 2 koosneb rattast, millel on 10 silikoonkeelt, 3 võimast kiirust, 30% enam võimsust, uus tagurpidikäik ning värinafunktsioon tänu millele saavutad uskumatuid orgasme igal korral.

  Maailmas number üks naistele mõeldud oraalseksi simulaator on nüüd veelgi parem! Sqweel 2 koosneb rattast, millel on 10 silikoonkeelt, 3 võimast kiirust, 30% enam võimsust, uus tagurpidikäik ning värinafunktsioon tänu millele saavutad uskumatuid orgasme igal korral.

  Kui Sulle meeldis algupärane Sqweel, saab ka Sqweel 2 Su vaieldamatuks lemmikuks. See täiustatud suuseksi jäljendaja on täiesti uute funktsioonidega, paigutatud kompaktsesse ja uhkesse karpi ning selle 10 keelega ratas on tehtud siledaimast silikoonist.

  Kõik Sqweeli suurepärased omadused on Sqweel 2 näol veelgi paremad, mis teeb selle sekslelude seas täiesti revolutsiooniliseks. 3 keerlemise kiirust muudavad keeltega ratta lakkumismasinaks, mis suudab konkureerida tõelise keelekaga rohkem kui mis tahes muu sekslelu.

  Sqweel 2 keelekesi saab panna tööle ka tagurpidi, ning samuti on olemas värinafunktsioon mis kõigutab ratast ette ja taha. Need lisad aitavad veelgi enam täiustada suuseksi stimulatsiooni, mis on parem kui päris, valmistades mõnu palju rohkem kui algupärane Sqweel seda suutis.

  Sqweel 2 on lihtne puhastada, hoiustada ja kaitsta, rattake on paigutatud lihtsasti hooldatavasse karbikesse. Rattake tuleb lihtsalt karbist eemaldada ning puhastada sooja vee ja seebi, või seksleludele mõeldud puhastusvahendiga ning lasta kuivada õhu käes enne kui karpi tagasi panna järgmist naudingut ootama.

  Kasuta koos oma lemmiku veepõhise libestiga et naudingut veelgi suurendada.

   

  Kuidas Sqweel 2 kasutada.
  Sqweel 2 on revolutsiooniline sekslelu, mis jäljendab suuseksi mitme pehme silikoonkeele abil, mis on kinnitatud pöörleva ratta külge. Ükskõik kas oled juba kogenud kasutaja või alles avastad Sqweeli lõbusid, oleme siin, et aidata Sul seda suurepärast sekslelu kasutada parimal moel.

  Sqweel 2 Suuseksi Stimulaator on mõeldud kliitori stimulatsiooniks ja selle tulemusena pakkuma täielikult rahuldavaid ning intensiivseid klitoraalseid orgasme. Kolm erinevat kiirust ja ratta neli erinevat tekstuuri hellitavad Su ära.


  Järgnevalt pakume mõned nipid, kuidas Sqweeli võiks kõige paremini kasutada ning need suurepärased väiksed keelekesed enda jaoks tööle panna.

  Sqweel 2 kasutamine on väga lihtne. Keelekesed on kinnitatud ratta külge, mis pöörleb kolmel kiirusel (aeglane, keskmine ja kiire), kiiruseid saab muuta vaid ühe nupuvajutusega. Lelu on kujundatud nii, et sobib täpselt käes hoidmiseks ning seega on lihtne jõuda kohtadesse, kuhu vaja.

  Kõiki sekslelusi on parem kasutada libestiga, kuid Sqweeli puhul lausa peab libestit kasutama, et saavutada tõelist tunnet. Võta lihtsalt tilk libesti kätte, pane Sqweel 2 tööle ja las ta lakub libesti ära. Veepõhine libesti sobib suurepäraselt ning lisab pehmetele keelekestele siidist ja niisket tekstuuri luues tõesema suuseksi kogemuse. Libestit kasutades avastad, et Sqweel viib su naudingud uutesse kõrgustesse igal korral.

  Esmakordse kasutajana peaksid teadma, et Sqweel 2 kasutamiseks on mitmeid erinevaid võimalusi. Proovi teda hoida nii, et vaid keeleotsad puudutavad kliitorit, pakkumaks väikest õrritust enne kui alustad kliitori stimulatsiooni. Kui otsid seiklust proovi kasutada Sqweeli tagurpidises asendis nii, et see jookseb kliitoril suunaga alla, mitte üles (või vastupidi). See lisab naudingutele täielikult uue dimensiooni.

  Parim viis Sqweel 2 kasutamiseks on katsetada erinevate kiiruste ja asenditega leidmaks, mis on parim sinu jaoks. Pea meeles vajutada „play" nuppu, nii avastad enda jaoks tagurpidise ja värina funktsioonid – need on paremad kui päriselus! Igaühel meist on ainulaadsed vajadused, seega katseta erinevate kiirustega ning proovi kõiki lisasid et leida just see, mis Sinule kõige enam naudingut pakub.

   

  Sqweeli kasutamine koos partneriga

  Sqweel 2 sobib ideaalselt kasutamiseks nii üksinda kui koos partneriga. See mitmekülgne sekslelu on suurepärane vahend avastamaks uusi naudinguid nii üheskoos kui ka üksinda.

  Kasuta keelekesi enda peal samal ajal kui partner tegeleb teiste erogeensete piirkondadega. Või kui sulle pakub naudingut seda tema peal kasutada, õrrita keerlevate keelekestega peenise pead (millel on kliitoriga sarnased närvilõpmed).

  Suuseksi stimulaatorit võib otse loomulikult kasutada terve keha peal ja stimuleerida kõiki oma erogeenseid piirkondi – kuhu iganes kujutlusvõime sind viib. Sqweel 2 pakub lõputult võimalusi vahekorra eelmänguks, sobides samas suurepäraselt ka masturbatsiooniks.

   

  Sqweel 2 Lisad
  Sqweeli lisad sobivad suurepäraselt kui soovid midagi erilist, mis muudaks olemasoleva Sqweeli veel intensiivsemaks, või otsid lihtsalt vaheldust. Allpool on näha meie valik Sqweel 2 lisasid, kõik disainitud täiustamaks algupärast Sqweeli ja pakkumaks täiesti uut Sqweeli kogemust.

   

  Kuidas Sqweel 2 puhastada
  Pärast Sqweel 2 Suuseksi Stimulaatori kasutamist on oluline see täielikult ära puhastada, nii püsib ta järgmise kasutuskorrani kõige paremas seisukorras. Õnneks, lisaks sellele, et teda on väga lihtne kasutada – on teda ka lihtne puhastada!

  Kõigepealt ava Sqweel 2 – eemalda pealmine kaas ja külgmine paneel. Peale seda võta välja keeleratas ja kasta seebivette või kasuta spetsiaalset sekslelude puhastusvahendit nii et ta saab täielikult puhtaks. Kui oled tulemusega rahul, loputa ratas puhta vee all ja pane ta ühe külje peale kuivama.

  Järgmisena puhasta ümbris, eriti pööra tähelepanu kohtadele kuhu keelekesed vastu puutuvad. Jälgi, et aku ei saaks märjaks (kuna see võib Sqweeli ära rikkuda) ja pese ümbris seebivette kastetud rätikuga. Peale ümbrise puhastamist loputa see veega ja pane kõrvale.

  Peale seda puhasta külgpaneelid ja kaas. Neid võib kasta üleni seebivette ning seejärel puhastada rätikuga. Kui see on tehtud, loputa puhta veega ja pane kuivama teiste osade kõrvale.

  Viimaseks, jäta kõik osad õhu kätte kuivama enne kui Sqweel 2 jälle kokku paned.

  Toote üksikasjad
  Sqweel

  Eriviited

  ean13
  5060108814041