Aneros - Tempo
  • Aneros - Tempo
  • Aneros - Tempo
  • Aneros - Tempo
  • Aneros - Tempo

  Aneros - Tempo anaal dildo

  E24104

  Aneros

  110,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kirjeldus

  Aneros - Tempo anaal stimulaator

  Sobib nii naiste, meeste kui paaride anaalmängude jaoks. Valmistatud roostevabast terasest. Kui naine seda paaris kasutamisel kannab, tunneb mees läbi tupeseina selle kontuure. Kuidas Tempo teid liigutab?

  Heakskiidetud Peridise masseerijate traditsiooni järgides jäljendavad strateegiliselt paigutatud mügarikud sisemiste ja välimiste sulgurite loomulikke rütme. Pärast sisestamist tõmbuvad mõlemad sulgurid spontaanselt kokku, pannes selle iluduse võbelema. Pärast veidikest harjutamist pakub Tempo uskumatult võimsat naudingut. Kasutage seda üksi või partneriga. Nii naised kui mehed armastavad Tempoga uusi naudinguid avastada.

  S2 seeria on valmistatud meditsiinilist laadi roostevabast terasest ja sellel on kaunis peeglilaadne viimistlus. Tuntud oma võime poolest hoida nii sooja kui külma, on roostevaba terast juba kaua peetud parimaks materjaliks sensuaalsete aistingute avastamisel. S2 seeria on nii kuju kui funktsiooni tõeline saavutus – see paneb teid mõtlema, kas ostsite endale sekslelu või kunstiteose!

  Sisestatava osa pikkus: 9,5 cm
  Otsa diameeter: 2,2 cm
  Keskmise osa mügarik: 1,6 cm
  Alumine mügarik: 1,3 cm
  Põhja laius: 3,5 cm

  Toote üksikasjad
  Aneros
  E24104

  Eriviited