Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Bränd:: Tenga

Tenga - Egg Ona Cap Masturbaator

play_circle_filled

Eneserahuldamine on nüüd veelgi nauditavam kui kunagi varem! Revolutsiooniliselt uudne munakujuline EGG masturbaator jaapani firmalt TENGA.Tõmba otsa, venita ja naudi!  Superlahe kingitus! 

Hind 8,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)
Kõik enim müüdud tooted
NUTIKAD SEKSLELUD JA CYBERSEX TOOTED

NUTIKAD LELUD

Selles tootekategoorias on kokku toodud kõik mobiiltelefoni rakendusega ehk äpiga juhitavad nutikad sekslelud ja cybersex tooted. Nutitelefoniga juhitavad sekslelud on muutumas üha populaarsemaks ning pakuvad innovatiivseid viise oma naudingu avastamiseks. Nutikad sekslelud võimaldavad kasutajatel nautida põnevat ja intiimset kogemust, kombineerides tänapäevase tehnoloogia ja seksuaalse naudingu. Uuenduslike mobiiltelefoni rakenduste abil saad juhtida ja kohandada oma sekslelu - olgu see siis vibraator, anaaltapp või masturbaator - vibratsioonimustreid, intensiivsust ning isegi luua isiklikke programme. Lisaks sellele on võimalik siduda sekslelu otse partneriga, andes talle kontrolli üle interneti - ükskõik, kas ta on sinust kaugel või lähedal. See avab uksed uuele cybersex maailmale, kus partnerid saavad teineteisele pakkuda põnevust ja naudingut üle füüsiliste piiride. Astuge tuleviku intiimsusse ja avastage nutikate sekslelude mitmekülgsed võimalused, mis muudavad naudingu täiesti uuele tasemele!
NUTIKAD LELUD
Aktiivsed filtrid

SVAKOM - MORA NEO INTERAKTIIVNE TÕUKAVATE HELMESTEGA VIBRAATOR PEACH PINK

play_circle_filled

almistatud pehmest puutevast vedelast silikoonist, omab Mora Neo helmestega rõngast, mis tõukab end pooljäiga varre sees, lisaks on sellel iseseisev kliitoristimulaator. Looge loovaid lahendusi, sidudes Mora Neo Bluetoothiga ühilduva nutitelefoniga, seejärel kasutage SVAKOMi rakendust seadete kohandamiseks või nautige pikamaa juhtimist või partneriga...

Hind 79,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)

Svakom - Ava Neo Interaktiivne Tõukav Vibraator

play_circle_filled

Lase Ava Neo'l lükata sinu naudingut tähelepanu keskpunkti. Osa SVAKOM-i Connexion seeriast, see rakendusega ühilduv lükkav vibraator pakub kohandatavat vaginaalset stimulatsiooni, mida saad kontrollida nii lähedalt kui ka kaugelt. Viige oma sessioonid järgmisele tasemele, suheldes täiskasvanute videote ja veebikaamera platvormidega.

Hind 79,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)