Viiskümmend Halli Varjundit - No Peeking Soft Twin Blindfold Set
  • Viiskümmend Halli Varjundit - No Peeking Soft Twin Blindfold Set
  • Viiskümmend Halli Varjundit - No Peeking Soft Twin Blindfold Set

  50 Halli Varjundit - No Peeking Soft Twin Blindfold Set

  FIFTY SHADES OF GREY

  19,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  Fifty Shades of Grey - No Peeking pehmete silmaklappide komplekt

  Koge selle satiinist silmasidemega uskumatult erootilist teadmatusetunnet. Üks sulle ja üks su partnerile; jagage seda erutavat kogemust koos või kasutage silmasidet kordamööda, et üksteisele naudingut pakkuda.

  "Ta kummardub alla, tõstab mu lõua ja suudleb mind suule enne kui ta mu silmad kinni seob. Ma ei näe midagi, ma kuulen vaid enda kiiret hingamist ja jahi külgede vastu loksuva vee häält. Oh jumal. Ma olen nii erutunud… juba." - Anastasia Steele

  Need satiinist silmasidemed jätavad su pimedusse ja sinu partneri seksuaalsete fantaasiate meelevalda. Nende abil saad lihtsalt ja tõhusalt oma seksuaalsusega eksperimenteerida.

  Üks sulle ja teine sinu partnerile. Kui te neid koos kannate, saate üksteise kehasid pimesilmi avastada. Võite kanda ka kordamööda ning üksteisele naudingut pakkuda. Muuda oma puudutused ja suudlused pimeduses veelgi ahvatlevamaks, katsetage uusi võtteid või lelusid.  

  Valmistatud siidisest satiinist ja tehisnahast, naha vastas pehmed. On elastsed ja sobivad kõikidele suurustele. Äärmiselt mugavad, võib kasutada ka öömaskina.

  Vali kaunite seksilelude seast, mis on kõik stiilses Fifty Shades satiinkotikeses. Ametlik Fifty Shades of Grey seksilelud – ainus erootiline kingitus triloogia fännidele.

   

  Pikkus: 19 cm

  Materjal: Satiin

  Toote üksikasjad

  Eriviited