Fifty Shades of Grey - Please Sir Flogger
  • Fifty Shades of Grey - Please Sir Flogger
  • Osta parim sekspood hind 50 Halli Varjundit - Please Sir piits - PIITS & PRÄÄNIK

  50 Halli Varjundit - Please Sir piits

  E24214

  FIFTY SHADES OF GREY

  26,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  Must ja metaljalt hõbe haraline piits erineb teistest sidumismängude seksileludest ning esindab tõelist seksuaalset sadismi. Selle piitsa teravad löögid suurendavad erutust ja viivad su domineerimisfantaasiad ellu. 

  "Ma kasutan seda. See ei tee haiget, kuid see toob vere sinu naha pinna alla ja muudab selle väga tundlikuks." - Christian Grey

  Suurepärane reisile kaasa võtmiseks, lühike haraline piits on ideaalne, et su partneri keha ükskõik millisele osale nauditavat torkivat tunnet tekitaks. Selle väike suurus muudab ta ideaalseks reisile kaasa võtmiseks, sa võid ta diskreetselt kas käekotti või portfelli libistada.

  48 metallist hõbedast neeti säravad iga löögiga ning torkavad su keha ja kütavad selle üles. Alusta õrnade löökidega ning muutu järk-järgult tugevamaks, et saavutada maksimaalne efekt.

  Vaid 10,7 cm pikkune haruline piits sobib nii täpseks stimuleerimiseks kui ka tugevamateks löökideks.

  Autori E L Jamesi poolt heaks kiidetud seksilelude kollektsioon. Vali kaunite seksilelude seast, mis on kõik stiilses Fifty Shades satiinkotikeses. Ametlik Fifty Shades of Grey seksilelud – ainus erootiline kingitus triloogia fännidele.

  Pikkus: 38 cm

  Materjal: tehisnahk

  Toote üksikasjad
  E24214

  Eriviited