MASTER & SLAVE EDITION DELUXE
  • MASTER & SLAVE EDITION DELUXE
  • MASTER & SLAVE EDITION DELUXE
  • MASTER & SLAVE EDITION DELUXE

  MASTER & SLAVE EDITION DELUXE BDSM MÄNG

  Tease and Please

  99,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kirjeldus

  MASTER & SLAVE EDITION DELUXE BDSM MÄNG

  Sa ei tea kunagi, mis võib juhtuda selles põnevas võimu ja allumise mängus. Kas sa sooviksin kõiki ohje enda käes hoida või on sul himu pigem olla suu kinni topitud ja aheldatud? Oled võimu haaranud või soovid kuuletuda? Kas piits langeb su tuharale või soovid oma partnerit erootiliselt piitsutada?

  Üllata end ülesandekaartidega, kus võite vahetada dominandi ja alluja rolle või valida kohe oma lemmik rolli. Üks asi on siiski kindel: su meeled võimenduvad dramaatiliselt ja mis isegi olulisem, kõik mida sa vajad, on see mängukarp, mis sisaldab piitsa, suupalli, laksutit, silmasidet, kaelarihma, kõdisulge, käe- ja randmeahelaid, jala ahelaid, bondage nööri ja vööd.
  Me soovime sulle lõputuid naudinguid selle erootilisi üllatusi täis mängukomplektiga.

  MASTER & SLAVE on absoluutselt kohustuslik kõigile, kes soovivad veidi piire kombata oma seksuaalelus ja suhtes. Kõik lelud, mida sa vajad, leiad sellest komplektist.

  Iga komplekt sisaldab piitsa, suupalli, laksutit, silmasidet, kaelarihma, kõdisulge, käe- ja randmeahelaid, jala ahelaid, bondage nööri ja vööd.

  Mängu komplekti kuuluvad lisaks veel 24 mängukaarti ja selged juhised, saadaval 10 keeles: inglise, hispaania, prantsuse, saksa, hollandi, poole, vene, itaalia, soome ja norra.

  Toote üksikasjad

  Eriviited

  Samas kategoorias on veel 5 toodet :