Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kõik enim müüdud tooted

Tooted brändilt Satisfyer

Satisfyer on tuntud täiskasvanute suunatud toodete bränd ning on kuulus oma uuendusliku air pulse survelaine tehnoloogia ja kvaliteetsete vibraatorite poolest. Eriti klitoraalse stimulaatorite alal spetsialiseerunud Satisfyer on revolutsioneerinud turu oma puutetundliku naudingu tehnoloogiaga, pakkudes unikaalset ja intensiivset kogemust. Brändi laia tootevaliku hulka kuuluvad mitte ainult kliitoristimulaatorid, vaid ka G-punkti vibraatorid, paaridele mõeldud sekslelud ja meeste masturbaatorid ja peeniserõngad.

Satisfyeri toodete võtmeomadusteks on nende ergonoomiline disain, veekindlus ja kehasõbralikest materjalidest valmistamine, tagades nii mugavuse kui ka ohutuse. Bränd on tuntud ka oma taskukohasuse poolest, muutes kõrgema klassi naudingu laiemale turule kättesaadavaks.

Aktiivsed filtrid

Satisfyer - Pro 2 Generation 3 - Winered

Paku oma kliitorile enneolematut naudingut: Satisfyer Pro 2 Generation 3 on kohal! Selle klassikalise Satisfyeri uusim põlvkond, mis on varustatud meie uuendusliku Liquid Air tehnoloogiaga, imiteerib pulseeriva vee sensuaalset lainetust.

Hind 79,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)