Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Bränd:: Tenga

Tenga - Egg Ona Cap Masturbaator

play_circle_filled

Eneserahuldamine on nüüd veelgi nauditavam kui kunagi varem! Revolutsiooniliselt uudne munakujuline EGG masturbaator jaapani firmalt TENGA.Tõmba otsa, venita ja naudi!  Superlahe kingitus! 

Hind 8,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)
Kõik enim müüdud tooted

Tooted brändilt SHUNGA

Shunga erootilisest kunstist inspireeritud samanimeline kollektsioon kerkib esile tõeliste armastajate majakana, kes näevad oma liitu mitte ainult füüsilise ühendusena, vaid kui keerukat intiimsuse ja kunsti tantsu. Sündinud rikkalikust Jaapani erootilise kunsti joonistustest, mis ulatuvad 16. sajandist 18. sajandini, on Shunga enam kui lihtsalt bränd; see on sild minevikku, ammutades inspiratsiooni shunga kunstiteoste ajaloolisest sügavusest ja esteetilisest elegantsist. Neid teoseid hinnati nende võime eest graatsiliselt ja elavalt tabada seksuaalse ekstaasi hetki, traditsiooni, mida see kollektsioon uhkusega tänapäeva kannab.

Disainitud nõudlikule armastajale mõeldes, toimib meie kollektsioon sügavate, tähendusrikaste ühenduste kanalina. Iga toode Shunga erootilise kunsti valikus on austusavaldus armastuse kunstile, loodud seksuaalse erutuse tõstmiseks ja partnerite vahelise intiimse sideme süvendamiseks. Ootuse hetkest kuni kliimaksi tõusuni hõlbustavad need tooted uurimis- ja naudingu teekonda.

Shunga pakkumised on sama mitmekesised kui armastuse väljendused ise, hõlmates afrodisiaakumõlisid, mis äratab meeli, söödavaid kehapulbreid, mis kutsuvad esile mängulise avastamise, ja luksuslikke õlisid ja kreeme, mis lubavad unustamatut erootilise massaaži teekonda. Brändi valik sisaldab ka armastust äratavaid palsameid ja libesteid, tagades, et iga kohtumine on sujuv, rahuldust pakkuv ja sensuaalsusest läbi imbunud.

Lisaks tutvustab Shunga uhkusega luksuslike vibraatorite kollektsiooni, julge laienduse nende tootevalikus, mis on loodud täiendama nende intiimseid kogemusi, kes otsivad nii ilu kui ka naudingut. See naudinguseadmete valik kehastab samu elegantsi, meisterlikkust ja kunstilisust põhimõtteid, mis määratlevad meie brändi. Iga vibraator on loodud pakkuma unikaalset esteetilise naudingu ja füüsilise rahulolu segu, muutes need täiuslikuks lisaks nõudlike armastajate intiimsetele hetkedele.

Truult oma inspiratsioonile, on iga Shunga toote pakend ise kunstiteos. Ehtsate shunga kunstiteostega kaunistatud ja ajatu Jaapani esteetika elegantsi peegeldavate peenete joontega disainitud pakendid ei ole lihtsalt mahutid, vaid aarded. Need on loodud silma püüdma ja täiendama iga elutoa või magamistoa ilu, muutes need rafineeritud lisaks kellegi intiimsetele ruumidele.

Shunga erootilise kunsti kollektsioon on kutse uurida armastuse kunstilist potentsiaali, ületada tavaline ja kogeda sügavat ühendust, mis tuleb vastastikusest austusest, sügavast kiindumusest ja armastuse tunnustamisest kui lõplikust kunstivormist. Liituge meiega sel teekonnal ja laske Shungal olla vahend, mille kaudu teie ja teie armastaja jõuate uute kire ja intiimsuse kõrgusteni.

Aktiivsed filtrid