Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kõik enim müüdud tooted

Tooted brändilt Svakom

SVAKOM on seksuaaltervise alal pioneer, mis on pühendunud üle kogu maailma inimeste intiimkogemuste rikastamisele. Alates oma asutamisest 2012. aastal on SVAKOM olnud innovatsiooni, kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse eesrindel, eesmärgiga murda barjääre ja demüstifitseerida tabusid, mis ümbritsevad täiskasvanute mänguasju, seksuaaltervist ja naudingut.

SVAKOM eristub oma järjekindla innovatsioonipühendumusega. Alates sensatsioonilisest Siime kaameraga vibraatorist kuni murrangulise Connexion nutisekslelude seeriani, on SVAKOMi tooted loodud inimesi sügavalt ühendama, ületades füüsilise puudutuse piirid. Toodete hulka kuuluvad tõhusad vibraatorid ja masseerijad ning uuenduslikud Alex Neo interaktiivsed masturbaatorite seeriad, mis on seadnud uued standardid sekslelude tööstuses.

SVAKOMi pühendumus ohutusele ja kvaliteedile on võrreldamatu. Range sekslelude testimine ja rahvusvahelistele ohutusstandarditele vastavus tagavad, et iga toode mitte ainult ei vasta, vaid ületab klientide ootusi.

Lisaks täiskasvanute mänguasjadele on SVAKOM sügavalt pühendunud seksuaaltervise ja hariduse edendamisele, eesmärgiga soodustada ühiskonda, kus seksuaaltervist ei peeta tabuks ega stigmatiseeritaks.

Keskkonnasäästlikkuse ajastul näitab SVAKOM eeskuju, rakendades keskkonnasõbralikke praktikaid ja püüdes minimeerida oma ökoloogilist jalajälge. Alates pakendite taaskasutatavatest materjalidest kasutamisest kuni roheliste tehnoloogiate investeerimiseni on SVAKOMi jätkusuutlikkuse jõupingutused ilmsed kõigis operatsioonides.

Kasutades SVAKOMi sekslelusid, astuvad kliendid teekonnale uute naudingute ja intiimsuse maailma. Kliendid kiidavad sageli brändi innovatsiooni, kvaliteeti ja positiivset mõju nende isiklikule elule.

SVAKOM seisab kui innovatsiooni, kvaliteedi ja sotsiaalse vastutustundlikkuse majakas seksuaaltervise tööstuses. Selle pühendumus barjääride murdmisele ja tervisliku, rahuldust pakkuvate seksuaalelu edendamisele on kindel. SVAKOM jätkab evolutsiooni, säilitades selge missiooni: parandada üksikisikute intiimkogemusi üle kogu maailma, ühe uuendusliku toote korraga.

Aktiivsed filtrid

Svakom - Ava Neo Interaktiivne Tõukav Vibraator

play_circle_filled

Lase Ava Neo'l lükata sinu naudingut tähelepanu keskpunkti. Osa SVAKOM-i Connexion seeriast, see rakendusega ühilduv lükkav vibraator pakub kohandatavat vaginaalset stimulatsiooni, mida saad kontrollida nii lähedalt kui ka kaugelt. Viige oma sessioonid järgmisele tasemele, suheldes täiskasvanute videote ja veebikaamera platvormidega.

Hind 79,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)

SVAKOM - CHIKA SOOJENEV NUTIKAS JÄNKUVIBRAATOR TURQUOISE GREY

play_circle_filled

Chika omadusteks on pehmepealine pea, mis on kujundatud teie G-punkti vastu surumiseks, ja iseseisev klitoristimulaator, mõlemad on valmistatud pehmest puutevast vedelast silikoonist. Eelseadistatud vibratsioonirežiimid ja intensiivsused on loodud selleks, et pakkuda naudingut nii seest kui väljast, samal ajal kui soojendusfunktsioon suurendab mugavust,...

Hind 79,95 €
Vaata lähemalt
7 tööpäeva

SVAKOM - MORA NEO INTERAKTIIVNE TÕUKAVATE HELMESTEGA VIBRAATOR PEACH PINK

play_circle_filled

almistatud pehmest puutevast vedelast silikoonist, omab Mora Neo helmestega rõngast, mis tõukab end pooljäiga varre sees, lisaks on sellel iseseisev kliitoristimulaator. Looge loovaid lahendusi, sidudes Mora Neo Bluetoothiga ühilduva nutitelefoniga, seejärel kasutage SVAKOMi rakendust seadete kohandamiseks või nautige pikamaa juhtimist või partneriga...

Hind 79,95 €
Vaata lähemalt
7 tööpäeva