Bränd:: Tenga

Tenga - Egg Ona Cap Masturbaator

play_circle_filled

Eneserahuldamine on nüüd veelgi nauditavam kui kunagi varem! Revolutsiooniliselt uudne munakujuline EGG masturbaator jaapani firmalt TENGA.Tõmba otsa, venita ja naudi!  Superlahe kingitus! 

Hind 8,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)
Kõik enim müüdud tooted

ARMASTAJALE, SEIKLEJALE JA UNISTAJATELE – MIS ON SINU PÄÄSTIK?

Et jõuda Erose hinge tuumani, tuleb alustada tema emast, magusalt naeratavast armastuse, ilu ja viljakuse jumalannast Aphroditest, kes on olnud inspiratsiooniks arvututele loomeinimeste hordidele. Niisiis, tegevuspaigaks on Vana-Kreeka, sündmustik hargneb nii umbes 5000 aastat tagasi (pedantsemate meeleheaks – III aastatuhandet enne Kristuse ajaarvamist). Kes seda enam teab, kas Aphrodite oli Zeusi tütar või tõusis ta hoopis merevahust ja spermast pärast seda, kui maa-ema Gaia koos poja Kronosega oli vandenõuna oma abikaasa vastu sirbiga eemaldanud tema fallose ning visanud selle merre. Aphrodite ajatu ilu ja sõjajumal Arese vallutushimu sulanduvad jagatud armurõõmudeks, millest sünnib midagi veelgi võimsamat – Eros, armastuse jumal ning tiivuline vibukütt, kes sütitab kõikjal enda ümber armastust. Usume, et Erose varasalves leidub õige päästik igale inimesele, olgu ta siis armastaja, seikleja või unistaja. Tähistame ilu, tundelisust ja erootikat oma laia ja luksusliku tootevaliku abil. Seejuures soovitame ja valime oma kaupa peenetundeliselt ning rangelt, lähtuvalt aastatepikkusest kogemusest ustavate klientide ja kvaliteetsete tootjatega.

 

MEIE INSPIRATSIOONIKS JA SOOVIKS ON ELUSTADA IGAS KLIENDIS EROS – VALLATU, SEIKLUSHIMULINE, ELUJÕUST PULBITSEV JA HETKE FLOW'S VOOLAV ÕNNELIK INIMENE

 

Häbelikuma, enda seksuaalsust katsetava ja kompava kliendi jaoks pakume inspiratsiooniks oma UUDISBLOGI soovitusi ja lugusid erootika universumist meie ümber ja meie sees. Oleme alati valmis suhtlema telefoni ja e-maili teel ning jagama vihjeid meie klientide lemmikute kohta. Lõbus seikleja surfab siin nagu mesilane oma tarus – avastamisrõõmu tagamiseks hoolitseme, et kaup vahelduks regulaarselt ja iga hooaja suured “hitid” jõuaksid kiiresti ka Eesti tarbijani. Armastaja ja unistaja leiab lisaks rikkalikule traditsioonilise erootilise kauba valikule hulgaliselt põnevat lisa-ainest – erootilisi mänge, aksessuaare, pesu, kingisoovitusi ja ka raamatuid.

 

MIDA PAKUME?

Aasta-aastalt joonistuvad klientide eelistused välja aina selgemini, seetõttu oleme jõudnud nii-öelda laiatarbe erootikakaupadele lisaks eksklusiivsema valiku pakkumiseni. EROS.EE virtuaal-butiik pakub kaupa peamiselt õrnema soo esindajatele ja paaridele erootikakaupade maailma tippu kuuluvate kaubamärkide tooteid. Meie eesmärk on tagada ka kõige nõudlikumale klientuurile kiire ja professionaalne, samas ka paindlik teenindus ning suurepärane eksklusiivne kaubavalik.

 

EROS KAUBAMÄRKI ISELOOMUSTAB:

Alati ajaga kaasas, kvaliteetne ja eksklusiivne kaubavalik, mida saadab soov aidata leida iga kliendi jaoks sobivaim toode.

Tervisele ohutud materjalid, tootjate garantii

Usaldusväärsus ja pikaajaline kogemus

 

TÄHISTAGEM ÜHESKOOS ILU, MILLEST ME KÕIK PÄRINEME – NAUTIGE ELU KOGU TEMA KÜLLUSES KOOS MEIEGA!