Bränd:: Tenga

Tenga - Egg Ona Cap Masturbaator

play_circle_filled

Eneserahuldamine on nüüd veelgi nauditavam kui kunagi varem! Revolutsiooniliselt uudne munakujuline EGG masturbaator jaapani firmalt TENGA.Tõmba otsa, venita ja naudi!  Superlahe kingitus! 

Hind 8,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)
Kõik enim müüdud tooted

Vistecon Grupp OÜ omanik alustas 90ndate alguses värskelt vabas Eestis esimesena erootikakaupade postimüügiga. Viljakas koostöö Eesti esimese erootilis-pornograafilise väljaandega Maaja võimaldas esmakordselt eesti ajaloos tellida ajakirjas nähtud tooted koju kätte ja huvi oli tõepoolest suur.

Esimene kauplus avati Tallinnas Väike-Ameerika tänaval 1994. aastal ning juba 1996. aastal laieneti Tallinna ööelu epitsentrisse - Viru tänavale. Uus lokatsioon ja kasvav ühiskondlik huvi erootika vastu võimaldas luua uusi teenuseid ja tuua lettidele seninägematuid kaupasid, olles pioneerideks paljude tuntud kaubamärkide nagu Lelo, Fun Factory ja We-Vibe tutvustamisel.

Tänaseks on enamus kümnest kauplusest juba suletud ja nuti-ajastule kohaselt toimub suur osa müügist vajalikus veebikeskkonnas. Küll aga kujunes vajadusepõhiselt välja uus kontseptsioon - kui seni peeti seksuaalsust siiski veel hämaraks teemaks, mis ei kuulunud avaliku arutluse alla ja sekspoed olid suunatud eelkõige meessoost tarbijale - oli äkitsi liikvel oluliselt rohkem teadlikke ja julgeid naisi, kes pöörasid intuitiivselt tähelepanu kehasõbralikele materjalidele ja tekitasid seeläbi nõudluse eksklusiivsetele disainitud ja kõrge kvaliteediga täiskasvanute-mänguasjadele, luksuslikule pesule, sensuaalsetele aksessuaaridele ja intiimkosmeetikale.

Nii saigi avatud 2014 aastal juulis Eros Butiik, et pakkuda võimalikult laia valikut kvaliteetseid ja usaldusväärseid brände ning kehasõbralikke intiimtooteid kõigile, kes enda intiimtervisest, naudingust ja heaolust hoolivad - olenemata soost või orientatsioonist!

Eros Butiigi interjöör on stiilne, kaubavalik läbimõeldud ja laiaulatuslik ning atmosfäär täpselt parajalt kelmikas. Lisaks on kaupluses ka suur valik testreid, mis aitavad enne ostu sooritamist toodetega tutvuda ja loomulikult toetav personal, kelle abiga igaüks endale sobivaimad tooted leiab - meeleolukalt ja pingevabalt!

Telli kaup mugavalt ja turvaliselt www.eros.ee veebipoest või külasta Tallinna esinduskauplust, Tehnika ja Toompuiestee nurgal. Eros Butiik asub vanalinna vahetus läheduses, 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel Telliskivi Loomelinnakust, Svetast ja Balti Jaamast.

Oled väga oodatud!

Meie tiim

Hetkel on meil tiimis 2 töötajat: Olga ja Taipo.

Firma rekvisiidid:

VISTECON GRUPP OÜ

Reg nr 10574251, KMK nr 100568594

AS SEB Pank EE841010220005896018

NB! MEIE KAUPLUS:

EROS BUTIIK, E-L 12-20 Tel. +37253440885

Pühapäev ja Riigipühad: SULETUD

Tehnika 1, Tallinn 10149, Estonia

info@eros.ee

Facebook: https://www.facebook.com/erosbutiiktallinn