LA GEMMES - KRISTALLSAU LÄBIPAISTEV KVARTS
  • LA GEMMES - KRISTALLSAU LÄBIPAISTEV KVARTS
  • LA GEMMES - KRISTALLSAU LÄBIPAISTEV KVARTS
  • LA GEMMES - KRISTALLSAU LÄBIPAISTEV KVARTS
  • LA GEMMES - KRISTALLSAU LÄBIPAISTEV KVARTS
  • LA GEMMES - KRISTALLSAU LÄBIPAISTEV KVARTS

  LA GEMMES - KRISTALLSAU LÄBIPAISTEV KVARTS

  LA GEMMES

  129,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  LA GEMMES - KRISTALLSAU LÄBIPAISTEV KVARTS

  Leia taas ühendus oma naiseliku energiaga, koge intensiivseid orgasme ja avasta oma seksuaalsust täiesti naturaalsel viisil La Gemmes kristallsaua abil.
  Kasuta kristallsaua tupes dildona, et masturbeerida või kehamasseerijana, et kogeda kivi tervendavat ja rahustavat toimet. Kui sa kasutad seda dildona, soovitame kasutada väikest kogust naturaalset libestit, et seda oleks mugavam sisestada.
  Kuna kristallsau on mõlemalt poolt erineva läbimõõduga võid sa valida, kas sa soovid jämedamat või peenemat otsa enda sisse.

  Vääriskivid on tuntud oma tervendavate energeetiliste omaduste poolest ja igal kivil on oma energia, mis viib sind rohkem iseendaga kontakti. Kõik kivid on 100% looduslikud ja ei sisalda kemikaale, silikoone või BPA-d. Need on kingitused emakeselt maalt ning käsitööna valmistatud, mistõttu on igal kivi ainulaadne oma kuju, suuruse ja värvi poolest, ning väikesed "puudused" ongi need, mis muudavad selle kivi täiuslikuks. Olge kristalli hoiustamisel ettevaatlik, kukkudes see puruneb.

  Kuidas vääriskivi valida
  Sa võid muna valida lähtudes oma intuitsioonist - milline vääriskivi sulle kõige rohkem meeldib. Sa ei saa teha vale valikut: kivi mille sa valid, on sulle sellel hetkel kõige õige. Kui sa ei ole kindel, millist kivi valida, tee oma otsus lähtuvalt kivi energeetilistest omadustest. Pärast ühe vääriskivi mõneajalist kasutamist võid sa tunda, et sa sooviksid teist kivi või soovid neid kasutada vaheldumisi. Usalda oma sisetunnet ja vali just see, mis hetkel õige tundub.

  Värvitu kvarts on läbipaistev ja värvitu. Seda peetakse põhitervendajaks ning mäekristallil on võimsad puhastavad omadused, mistõttu sobib see hästi tervendamiseks ja energiatööks. Värvitu kvarts harmoniseerib, puhastab, neutraliseerib, reguleerib ja annab energiat. Mäekristalliga saab ka teisi kive laadida ja tugevdada nende mõju. See kristall parandab keskendumisvõimet, stimuleerib immuunsüsteemi ja tasakaalustab keha. Samuti puhastab see mõtteid, on rahustav ja puhastab tšakraid.
  Tasakaalustav, puhastav, valuvaigistav, stimuleerib immuunsüsteemi.

  Täpsustused:
  - Suurus: umbes 17 x 4 x 2 cm
  - Materjal: 100% läbipaistev kvarts
  - 100% naturaalne toode
  - Käsitsi valmistatud
  - Ei mingeid kemikaale, silikooni ega plastikut
  - Ei vaja patareisid

  Kuna kristallid on looduslikud tooted mida töödeldakse käsitsi, on iga kivi unikaalne ning selle suurus ja värvus võib varieeruda. Kristallidel on oma olemuse tõttu väikesed erisused. Ole kristalli hoiustamisel ettevaatlik, see võib kukkudes puruneda.

  On normaalne, et vääriskivile tekivad aja jooksul praod või see puruneb, sest kivi neelab energiat. Hoolitse kivi eest ja kontrolli alati enne kasutamist, kas see on terve.

  Toote üksikasjad

  Eriviited