Bränd:: Tenga

Tenga - Egg Ona Cap Masturbaator

play_circle_filled

Eneserahuldamine on nüüd veelgi nauditavam kui kunagi varem! Revolutsiooniliselt uudne munakujuline EGG masturbaator jaapani firmalt TENGA.Tõmba otsa, venita ja naudi!  Superlahe kingitus! 

Hind 8,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)
Kõik enim müüdud tooted
  Lelo - Luxe Olga kullatud DILDO
  • Lelo - Luxe Olga kullatud DILDO
  • Lelo - Luxe Olga 24K Dildo|DILDOD
  • Lelo - Luxe Olga 24K Dildo|DILDOD
  • Lelo - Luxe Olga 24K Dildo|DILDOD
  • Lelo - Luxe Olga 24K Dildo|DILDOD

  Lelo - Luxe Olga 24K Dildo

  LELO

  For those seeking pleasure fit for a queen, OLGA is royalty amongst pleasure products. Offering the most refined and sophisticated personal pleasure, this beautifully crafted object is available in 24-karat gold or Stainless Steel for a delicious blend of sensations and luxury. With no seams, this curved pleasure object features two usable ends for a variety of overwhelmingly indulgent sensations. It truly is every bit as beautiful to use as it is to behold, and there is nothing else like it in the world. OLGA allows you to explore some exhilarating temperature play, responding sensually to heat and cold. This pleasure object is exclusively for connoisseurs of intimate satisfaction.
  2 790,00 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  3 tööpäeva

  Kirjeldus

  LELO OLGA 24K KULLATUD LUKSUSLIK DILDO

  Olga on elegantne ja luksuslik DILDO, mis on valmistatud 24 karaadisest kullast ja roostevabast terasest. Metall on naha vastas ahvatlev ning sooja ja külma vaheldumine tekitab ootusärevat naudingut.  DILDO üks ots on disainitud spetsiaalselt G punkti stimuleerimiseks ning teine ots on mõeldud traditsiooniliseks kasutamiseks. Lase oma fantaasial lennata ning kasuta teda koos Yvaga, et kogeda ka kliitori stimuleerimist. Kaunilt sile ja õmblusteta pealispind pakub nii silmarõõmu kui kehalist naudingut. Tema kaks erinevat otsa pakuvad kasutajale erinevaid kogemusi ning paremaid võimalusi oma fantaasiad ellu viia. Toode on pakitud elegantsesse puidust kinkekarpi, kaasas on juhend, satiinist kotike ja 1 aastane LELO garantii.   

  Materjalid: 24K kullatud
  Viimistlus: läikiv 
  Suurus: 195 x 50 x 30 mm 
  Kaal: 650 g

  Toote üksikasjad

  Eriviited