MY FUCSIA - TEA TIME PORTSELANIST DILDO
  • MY FUCSIA - TEA TIME PORTSELANIST DILDO
  • MY FUCSIA - TEA TIME PORTSELANIST DILDO

  MY FUCSIA - TEA TIME PORTSELANIST DILDO

  99,00 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  MY FUCSIA - TEA TIME KULLAGA PORTSELANIST DILDO PUNANE/SININE

  Tea Time on esimene Briti kultuuri auks kujundatud dekoratiivne dildo. Kvaliteetsest naturaalsest portselanist dildo on toodetud ja kavandatud Itaalias.

  Tea Time eriline dildo on valmistatud kõrgekvaliteedilisest portselanist (kuumutatud 1280° juures) ja rafineeritud ehtsa kullaga. Ainulaadse disainiga vääristoode. See on hügieeniline, mittepoorne, hüpoallergeenne ja seda saab lihtsalt jahutada või soojendada veega, et kogeda erakordseid elamusi. Toode on käsitsi valmistatud, seega võivad värvid ja kujundid veidi erinevad ilma, et see oleks defekt.

  Kaal: 0.5 kg
  Mõõtmed: 25x10x10 cm

  My Fucsia on esimene ja ainulaadne dekoratiivne dildo, mis on loodud Sinu rõõmuks. Sul on võimalus koguda erinevaid mudeleid, mis on valmistatud kvaliteetsest portselanist Itaalias. Idee autor on disainer Emanuele Pangrazi ja tema eesmärk on vabastada inimesed tabudest läbi selle unikaalse dildo ja näidata isiksusele mis viitab ebaharilikele mõtetele ja maailmale, mis on kaugel spetsialiseerunud objektidest, et juhtida inimeste tähelepanu kõrvale häbiväärsest ja moraalselt vastuväitvast pärandist.

  Portselani kasutamine on ülimalt lihtne, sest selle vähene poorsus ei luba bakteritel juurduda. Materjali kristalliseerumine 1280° juures pakub kõrget happekindlust, mis muudab materjali vastupidiselt plastikule väga vastupidavaks. Toode on hüpoallergeenne ja Ni/Cd/Pb vaba - täiuslik nahakontaktiks. Lisaks kõigele võid sa toodet soojendada või jahutada vees 10-20 minuti jooksul, sest dildo on väga temperatuuritundlik.

  Toote üksikasjad

  Eriviited

  Samas kategoorias on veel 5 toodet :