• Uus
Osta parima hinnaga Rianne S - Menstruaalanum - CHERRY CUP - KEHAHOOLDUS
 • Osta parima hinnaga Rianne S - Menstruaalanum - CHERRY CUP - KEHAHOOLDUS
 • Osta parima hinnaga Rianne S - Menstruaalanum - CHERRY CUP - KEHAHOOLDUS
 • Osta parima hinnaga Rianne S - Menstruaalanum - CHERRY CUP - KEHAHOOLDUS
 • Osta parima hinnaga Rianne S - Menstruaalanum - CHERRY CUP - KEHAHOOLDUS
 • Osta parima hinnaga Rianne S - Menstruaalanum - CHERRY CUP - KEHAHOOLDUS
 • Osta parima hinnaga Rianne S - Menstruaalanum - CHERRY CUP - KEHAHOOLDUS
 • Osta parima hinnaga Rianne S - Menstruaalanum - CHERRY CUP - KEHAHOOLDUS

Rianne S - Menstruaalanum - CHERRY CUP

E30980

Rianne S

24,95 €
Kogus
Laos olemas (Eros Butiik)

Kliki märksõnadele:
Kirjeldus

Rianne S – Menstruaalanum – CHERRY CUP


Menstruaalanum on tampooni suurepärane alternatiiv. Need on palju paremad keskkonnale, hoiavad raha kokku, 100% ohutud kehale ja neid saab kanda kuni 12 tundi. Kogu Eros Butiik menstruaalanumad leiad siit.

Kujutle, milliseid jäätmeid toodavad hügieenisidemed ja tampoonid. Keskmiselt kasutab naine elu jooksul 11 000 sidet või tampooni. Ühekordselt kasutatavate hügieenivahendite kahjuks räägib ka tõsiasi, et tihtipeale sisaldavad need naftapõhiseid kemikaale ja lõhnaaineid, mis tupe keskkonnale kuidagi toetavalt ei mõju.

Menstruaalanum on kasulik just seetõttu, et see on korduvkasutatav. 

Sõltuvalt päevadest võite valida kas väikese suuruse või keskmise suuruse. Need on hõlpsalt ja hügieeniliselt hoiustamiseks armsas hoiukotis.

Menstruaalanumad ei pruugi siiski olla mugavad kasutada kõigile. Võid vaadata ka meie e-poes müügil olevaid Beppy tampoone, mis on dermatoloogiliselt ja kliiniliselt testitud. Need on läbi immutatud lacta piimhappe geeliga, mis on loomulikud tupe tupe pH-d ja mikrofloorat toetav.


Pakk sisaldab:

 • 1 menstruaalanum suurus S
 • 1 mentsruaalanum suurus M
 • 1 kasutusjuhend
 • 1 kott


Kuidas valida õige anum?

Väikest anumat soovitatakse alla 30-aastastele naistele, kes pole vaginaalselt sünnitanud ja kellel on keskmise vererohkusega periood. Keskmist suurust soovitatakse üle 30-aastastele naistele, kes on sünnitanud või kellel on vererohked päevad.

Suurused:

 • S mensruaalanum - väike 45 mm (pikkus) x 40 mm (diameeter)
 • M mentsruaalanum - keskmine 50 mm (pikkus) x 45 mm (diameeter)Kuidas kasutada menstruaalanumat?

Iga algus võib olla keeruline. Menstruaalanum võib samuti olla alguses võõras ja harjumatu, aga see on kõikide uute asjadega nii. Harjumine ja täpselt endale sobiva tehnika käppa saamine võib võtta mõned päevad või mõned kuud. Abiks on erinevate voltimistehnikate katsetamine ja ka erinevate asendite proovimine. Ära muretse, see on seda väärt!

1. Pesu - kasutades sooja vett ning õrna seepi, pese oma käed ja anum jooksva vee all.

2. Voldi - vali endale sobiv voltimismeetod. Variante, kuidas anumat kokku voltida, et see sisestada, on mitmeid. Proovi erinevaid variante, et leida endale sobivaim. Meile meeldib näiteks C-kujuks voltimine, kus surud anuma lapikuks ning murrad keskelt pooleks – tekib justkui „C“.

3. Lõdvestu - leia asend, kus anuma paika asetamine oleks mugav – võid proovida näiteks kükitades, tualetipotil istudes või seistes. Ajapikku leiad asendi, mis Sulle kõige mugavam on.

4. Aseta paika - kui anum on tervenisti tupes, võta lihtsalt oma sõrmed ära ja lase sel lahti klõpsata. Mõnikord võid kuulda klõpsu või vaakumisse tõmbamise häält. See annab märku, et anum on korralikult lahti rullunud. Kui kahtled, proovi näpuga anuma põhja tunnetada, see peaks olema ümar või ovaalne, kui korralikult paigas.

5. Keera - kui tunned, et anuma põhi ei ole ümar, vaid kusagilt veel kokku volditud, siis tähendab see, et see ei ole korralikult paigas. Hoia õrnalt anuma põhjast kinni ja keera seda. Et sisestamine lihtne oleks, võid alati kasutada ka veebaasil libestit – meie soovitame näiteks säilitusainetevaba õige pH tasemega Pjur Woman veebaasil vegan libestit, mis sinu tupe mikrofloorat kuidagi ei häiri.

Anum on kindlalt paigas, kui tekib vaakum. Selle kontrollimiseks sakuta kergelt anumat sabakesest, kui tunned takistust, on see paigas!

Kuidas puhastada oma menstruaalanumat?

Iga kord, kui uuesti menstruaalanuma sisestad on seda vaja veega pesta. Küll aga vajab sinu anum aeg-ajalt vajab sügavpuhastust!

1. Keeda – menstruaalanumat peaks keetma peale päevade lõppemist, et tappa kõikvõimalikud bakterid. Keeda seda 5-10 minutit. Kasuta keetmiseks sügavat potti, vastasel juhul võib Sinu anum põhja kõrbeda!

2. Alkoholiga puhastamine – soovi korral on võimalik kasutada puhastamiseks ka alkoholi. Pühi menstruaalanum korralikult puhtaks või leota üks tund alkoholis.

3. Anumat võid puhastada ka seebiga, eelistatult kasuta intiimpiirkonnale sobiva pH seepi ning loputa anum korralikult enne kasutamist.

Menstruaalanuma kasutamise kohta leiad kõikidele oma küsimustele vastuse ka siit videost: 
Toote üksikasjad
Rianne S
E30980

Eriviited