Osta parim sekspood hind Sexpert - Mäng (EN) - MÄNGUD 18+
  • Osta parim sekspood hind Sexpert - Mäng (EN) - MÄNGUD 18+
  • Osta parim sekspood hind Sexpert - Mäng (EN) - MÄNGUD 18+

  Sexpert - Mäng (EN)

  E24461

  Tease and Please

  25,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  Kas sa tead seksuaalsusest ja armastusest rohkem, kui su kaasmängijad? Siis oled sa seksi valitsev ekspert: Sexpert!

   

  Tease & Please” laiendab oma edukat erootikamängude liini provokatiivse viktoriiniga seksuaalsusest ja armastusest. Testi oma seksuaalseid teadmisi kaartidega. Küsimused on eriti mitmekesised ja värskendavalt üllatavad—need võivad isegi avada sulle uusi uksi. Peaaegi iga kaart pakub mahlaseid detaile, mis laienevad küsimusele, muutes viktoriinistiilis mängu mitte ainult lõbusaks, vaid ka kõigi jaoks harivaks. Kui rääkida seksuaalsusest, siis kahjuks on ikka palju tabusid ja eelarvamusi. “Sexpert” muudab seda lõplikult.

   

  Mängus on rohkem kui 200 küsimustega kaarti (mõni illustreeritud), üks mängualus, 6 etturit ja 6 vastusežetooni. Kastis olev range ja seksikas õpetaja, paneb su vaimsed mahlad voolama ja täpselt nagu vanadel aegadel, võib ta sind inspireerida andma endast parima – kas või ainult temale mulje avaldamiseks. Mängijad võtavad kaarte pakist vaheldumisi. Kaart võib sisaldada avatud küsimust, õige/vale vastusevariantidega küsimusi või mitme valikuga küsimusi. Mõnele kaartile vastavad mängijad üksinda; teised on tervele grupile. Ükskõik kas sa tead palju või vähe, kas seksist rääkimine paneb su punastama või mitte, siis “Sexpert”-i mängides õpid sa alati midagi uut.

   

  Näidisküsimused:

  Mis positsioon põletab kõige rohkem kaloreid (aktiivsetel partneritel)?

  Õige või vale? Naised, kes tihti kannavad kõrgeid kontsi, kogevad intsensiivsemaid orgasme.

  Millises täpses situatsioonis toodab mees seemet, kus on vähemalt kaks korda rohkem spermat kui muidu?

  Meestel on ka G-punkt.

   

  Kus see on? “Sexpert” ei uuri ainult mängijate teadmisi ja taipu, vaid annab ka neile vabaduse rääkida seksuaalsusest. “Moodzz” on ühendanud seksoloogide teadmised, kasutajate kogemuste ekspertide teadmised ja enda teadmised, et mängus oleks palju huvitavaid fakte. Lõbu, faktid ja põnevus garanteeritud!  Toote üksikasjad
  E24461

  Eriviited