LELO - HEX RESPECT XL CONDOMS
  • LELO - HEX RESPECT XL CONDOMS
  • LELO - HEX RESPECT XL SUURED KONDOOMID
  • LELO - HEX RESPECT XL SUURED KONDOOMID
  • LELO - HEX RESPECT XL SUURED KONDOOMID
  • LELO - HEX RESPECT XL SUURED KONDOOMID
  • LELO - HEX RESPECT XL SUURED KONDOOMID
  • LELO - HEX RESPECT XL SUURED KONDOOMID
  • LELO - HEX RESPECT XL SUURED KONDOOMID

  LELO - HEX RESPECT XL SUURED KONDOOMID 3TK

  hexxl3

  LELO

  9,95 €
  Kogus
  Laos olemas (Eros Butiik)

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  LELO - HEX CONDOMS RESPECT XL 3 TK

  Saa tuttavaks maailma esimese disainer kondoomiga.
  Tänu klientide nõudlusele saab LELO pakkuda uusimat kontseptsiooni luksuslike kondoomide valikus. Stiilselt pakendatud, sobitumaks kasutajate elustiili ja mõõtmetele, HEX Respect XL on kondoom suurematele meestele, kes võtavad seksi tõsiselt. 58mm läbimõõduga Respect XL on üks suurimaid turul olevaid kontoome.
  LELO HEX kondoomid on alates 2016. aastast tõepoolest turul kanda kinnitanud. Ainult ühe aastaga sai HEX'ist kaubamärk, mis on müügil 21 000 müügipunktis üle kogu USA, rõõmustades sadu tuhandeid kodusid.
  HEX on aastakümnete esimene edulugu selles tööstusharus ja Respect XL on selle töö tulemus. Teise põlvkonna tervisliku seksuaalse väljenduse uus laine.

  LELO HEX Respect XL. Disaineri kondoom
  Pärast 2016 aasta HEX Orginal'i väljalaset, on kliendid soovinud erinevaid suurusi – eriti suuremat suurust. Seega tänu tihedale nõudlusele on meil au pakkuda Respect XL, 58mm läbimõõduga kondoomi. 4mm suuruse vahe Original'i ja Respect XL'i vahel pakub rohkem hingamisruumi neile, kelle mõõtmed on suuremad. Kondoom, mis sobitub paremini, on palju mugavam.

  Kuidas LELO HEX töötab?
  LELO HEX pakub tugevust, õhukest tekstuuri ja tundlikkust tänu revolutsioonilisele kuusnurga struktuurile. See on aastate jooksul esimene suur innovatsioon ja meediakanalid üle kogu maailma kutsuvad seda üheks aastakümnete olulisemaks arenduseks kondoomitehnoloogias.
  HEX-i struktuur sisaldab 350 vastastikku ühendatud kuusnurka, mis võimaldab tundlikumat ja intiimsemat seksuaalset sensatsiooni, samuti on see turvalisem, sest kaitseb kasutajat kondoomi maha libisemise eest. Täiuslikult sile välispind, seespool kuusnurga tekstuur, mis tagab sobivuse paljude erinevate kujudega.

  Üksikud rakud: Rakkude võrk ei võimalda kompromissi. HEX on vaid 0.045 - 0.055mm paksune, olles seega üks kõige õhemaid kondoome turul.

  Ohutus: HEX ainult ei vasta rahvusvahelistele ohutusstandarditele vaid ka ületab neid. Veelgi enam, me testime elektrooniliselt iga kondoomi, et tagada kõrgeim kvaliteet.

  Unikaalne disain: loodusest inspireeritud kuju vormib kandjat nagu ei miski muu.

  Andmed
  - Materjal: Naturaalne lateks
  - Paksus: 0.045mm Diameeter: 58mm (4mm laiem)
  - Pikkus: 195mm (15mm pikem)
  - Õrnalt lõhnastatud
  - Naturaalne värv
  - Libestiga (mitte spermitsiidne)

   

  Toote üksikasjad
  LELO
  hexxl3

  Eriviited