MY SIZE KONDOOMID 1 TK
  • MY SIZE KONDOOMID 1 TK

  MY SIZE KONDOOMID 1 TK

  MY SIZE

  Läbimõõt:
  0,90 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  MY SIZE 7 ERINEVA SUURUSEGA KONDOOMID

   

  MY SIZE - NATURAALSED LATEKS KONDOOMID 1TK

   

  MY.SIZE kondoomid on saadaval lausa 7 erinevas suuruses, 47mm kuni 69mm laiuses. Tänu MY.SIZE kondoomide laiale valikule leiad sa alati endale hästi istuva, mugava ja turvalise kondoomi. MY.SIZE kondoome on lihtne peale panna ja nad sobivad ideaalselt. Proovi MY.SIZE peenise mõõdulinti, et leida kondoom, mis sobib sulle kõige paremini.

  MY.SIZE kondoomid on saadaval 7 erinevas suuruses, et igale peenisele leiduks just see õige!

  Intensiivsem tunne: Kondoomi laius mängib tundlikkuses suurt rolli. Kui kasutad õige suurusega MY.SIZE kondoomi, siis tunned rohkem!

  Lihtne kasutada: MY.SIZE kondoomi peale asetamine on võrreldes paljude teiste kondoomidega oluliselt lihtsam, selleks peab vähem vaeva nägema.
  Turvalisem: Õiges suuruses MY.SIZE kondoomi kasutades tunned end kindlamalt, sest kondoomil on optimaalne sobivus, ta ei libise maha ega pitsita.

  Kõrge kvaliteet: Kõik MY.SIZE kondoomid on valmistatud R&S tarbekaupade GmbH poolt, Saksamaal, Münchenis. Vastavalt kvaliteedistandarditele EN ISO 4074:2002. R&S on sertifitseeritud kondoomide tootrja, disanini ja levitaja vastavalt ISO 9001 and ISO 13485 kvaliteedinõuetele.

  Ideaalne kondoomi suurus?
  Täiuslik suurus on selline, mis sobib sulle kõige paremini. Suurem kondoom pakub tihti rohkem mugavust, aga väiksem kondoom toetab seksuaalset elamust. Oluline on, et sa tunned ennast mugavalt ja kondoom ei libise maha.

  Mitmed uuringud on näidanud, et standartsed kondoomid on meeste jaoks tihti liiga suured või liiga laiad. Selle tagajärjeks on vähenenud turvalisus ja ebamugavustunne. Selleks, et leida MY.SIZE kondoom, mis sobib sulle kõige paremini, võid sa kasutada meie mõõdulinti, mis näitab sulle sinu peenise mõõtmeid.

   

  - MY.SIZE 47 on soovituslik peenise ümbermõõdule 9,5 to 10 cm
  - MY.SIZE on soovituslik peenise ümbermõõdule 10 to 11 cm
  - MY.SIZE on soovituslik peenise ümbermõõdule 11 to 11,5 cm
  - MY.SIZE 57 on soovituslik peenise ümbermõõdule 11,5 to 12 cm
  - MY.SIZE 60 on soovituslik peenise ümbermõõdule 12 to 13 cm
  - MY.SIZE 64on soovituslik peenise ümbermõõdule 13 to 14 cm
  - MY.SIZE 69 on soovituslik peenise ümbermõõdule 14 to 15 cm

   

  Mysize kondoomide mõõtmine

  Toote üksikasjad
  MY SIZE

  Eriviited