Intimate Earth - Hydra Natural Glide veebaasil libesti
  • Osta parim sekspood hind Intimate Earth - Hydra Naturaalne veebaasil libesti - LIBESTID
  • Osta parim sekspood hind Intimate Earth - Hydra Naturaalne veebaasil libesti - LIBESTID
  • Osta parim sekspood hind Intimate Earth - Hydra Naturaalne veebaasil libesti - LIBESTID
  • Osta parim sekspood hind Intimate Earth - Hydra Naturaalne veebaasil libesti - LIBESTID

  Intimate Earth - Hydra Naturaalne veebaasil libesti

  E26169

  INTIMATE EARTH

  Kogus
  19,95 €
  Kogus
  Laos olemas (Eros Butiik)

  Kirjeldus

  INTIMATE EARTH - HYDRA NATURAL NATURAALNE VEEBAASIL LIBESTI

  Intimate Earth "HYDRA" on esmaklassiline orgaaniline, parabeenivaba, glütseriinivaba, täielikult naturaalne veebaasil libesti. Libestile iseloomulik tekstuur on saavutatud naturaalselt taimede tselluloosiga. Tänu sellele on Intimate Earth HYDRA libesti on täielikult looduslik, kemikaalivaba ning ohutu intiimpiirkonnas kasutamiseks. Arvestades meie suguelundite (eriti tupe) õrna mikrofloorat on see lubrikant loodud pidades silmas meie kehale sobivat õiget pH-taset. Leiad rohkem infot erinevate libestite kohta ja kuidas neid valida meie blogist: Intiimsed Libestid Osa I.

  Intimate Earth Hydra naturaalse veebaasil libestiga võimendad naudinguid, andes elamustele siidise tunde. Lõhnatu, maitsetu. Võib neelata.

  Täiesti maitsetule ja neutraalsele libestile lisaks pakume Eros Butiik poes ka magusaid orgaanilisi libesteid, mis viivad keele alla ning on 100% kehasõbralikud - näiteks maiasmokkade lemmik Intimate Earth - Soolakaramelli. Naturaalne magus maitse on saavutatud steviaga, mis erinevalt magusates libestites tihti kasutusel olevast glütseriinist ei ole toiduks pärmile.

  Skandinaavias hinnatud No. 1 intiimpiirkonna libesti.

  Intimate Earth on alates 2008 olnud auhinnaga pärjatud innovatiivsete kollektsioonidega. Neil on elegantseid tooteid alates tervislikest seksuaalsust tõstvatest geelidest ja spreidest kuni veebaasil libestiteni. Eros Butiik poes on müügil kogu lai valik kõiki Intimate Earth tooteid.

  Iga Intimate Earth toode on tehtud ohutuks intiimseks kasutuseks - intiimpiirkonna pH-d tasakaalustades. Nende maitsestatud libestitel on sensuaalne soojendav efekt. Terapeutilistel massaažiõlidel on kõrgeima kvaliteediga koostisosad ja lummavad lõhnad. Nende unikaalsed, auhinnatud koostised sisaldavad sertifitseeritud orgaanilisi ekstrakte ja rahustavat aaloed. Intimate Earth on pühendanud sellele, et pakkuda kvaliteetseid tooteid, mis on 100% taimsed, orgaanilised ja mille valmistamisel ei ole tehtud loomseid katseid.

  • USDA sertifitseeritud orgaanilised ekstraktid

  • Puhtalt taimsed

  • Parabeeni vaba

  • Auhinnatud koostised

  • Kõrgkvaliteetsed koostisosad

  Valmistatud USA-s

  Koostisosad: 
  Purified Water (Aqua), Propanediol,  Hydroxyethylcellulose, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, *Lycium Barbarum (Goji) Fruit *Cymbopogon Schoenanthus, *Aloe Barbadensis Leaf

   *ORGAANILINE  Intimate Earth ettevõtte põhiväärtustest ja eesmärkidest võid lähemalt lugeda ka nende enda kodulehel:

  https://www.intimate-earth.com/the-essence

  Toote üksikasjad
  INTIMATE EARTH
  E26169

  Eriviited

  ean13
  854397006066