• −20%
  • Soodus!
YESFORLOV - COMFORT & PERFORMANCE ANAL LUBRICANT
  • YESFORLOV - COMFORT & PERFORMANCE ANAL LUBRICANT

YESFORLOV - COMFORT & PERFORMANCE ANAAL LIBESTI

YESforLOV

Vana hind 24,95 €
19,96 € Säästa 20%
MUST REEDE
Kogus
Laos olemas (Eros Butiik)

Kirjeldus

YESFORLOV - COMFORT & PERFORMANCE ANAAL LIBESTI

Vahet pole, kui suur on su relv või sihtmärk, on aeg ohjad enda kätte võtta ja tulistada!
(YESforLOV vastab su palvetele...)

YESforLOV Comfort & Performance anaallibesti on disainitud anaalseksi eripärasid silmas pidades. Libesti sobib nii sekslelude kui kondoomidega, laiendab õrnalt pärakut ja valmistab peenist õrnaks, kirglikuks või metsikuks seikluseks ette. See libesti on loodud olema naha ja limaskesta vastu õrn. Kuna see ei ole kleepuv, aga püsib väga kaua, pakub see ülimat diskreetsust. Ideaalne jõuliseks armatsemiseks.

Valmistatud Prantsusmaal

YESforLOV VASTAB SU PALVETELE
YESforLOV Comfort & Performance anaalseksi libesti on loodud kõige nõudlikumale armastajale. See libesti on parim kaaslane su voodi kõrval.

AKTSIOONI KESKMES

YESforLOV Comfort & Performance Anaal libesti on rikastatud jojoba ekstraktiga. See koostisosa lõdvestab naturaalselt ja kiirelt pärakut ja valmistab ta seikluseks ette. See suursugune libesti sobib kasutamiseks seksleludega, kondoomiga ja ilma kondoomita, sütitades kired ja vabastades su salajased ihad. Stimuleeriv aga diskreetne. YESforLOV Comfort & Performance ei kleepu. Võimas lubrikant mis pakub sulle diskreetset ja ohjeldamatud rõõmu - et saaksid lasta fantaasial lennata.

ÕRN SINU NAHALE
YESforLOV Comfort & Performance anaalseksi libesti on lõhnavaba, õrn nahale ja limaskestale (ISO 10993-5 and ISO 10993-10 standardid) ja sobib kasutamiseks kõikidele. Sobilik seksleludele ja kondoomidele (NF S97-034 standard).

YESforLOV Comfort & Performance anaal libesti on veebaasil libesti, lisatud silikooniga, testitud günekoloogilistele standarditele. See on neutraalse PH-ga, hüpoallergeenne ja loodud minimeerima reaktsioone.

100 ml

Toote üksikasjad
YESforLOV

Eriviited